Karolina Woźniacka niczym Pamela Anderson. Piękna tenisistka pokazała SEKSOWNE ZDJĘCIA z plaży

2019-11-14 11:13 FAN
Karolina Woźniacka
Autor: Instagram/carowozniacki Karolina Woźniacka

Długi sezon tenisowy dla pań dobiegł końca. Większość zawodniczek wyjechało na zasłużone urlopy. Nieco więcej czasu na odpoczynek ma jedna z najlepszych tenisistek ostatnich czasów, Karolina Woźniacka. Dunka z polskimi korzeniami przebywa obecnie w Meksyku, skąd wrzuciła wyjątkowe zdjęcia, którymi zachwyciła swoich panów. Od fotografii ciężko oderwać wzrok!

Dla Woźniackiej nie był to udany sezon. W turniejach wielkoszlemowych bardzo szybko traciła nadzieje na dobry rezultat. Podobnie było na innych imprezach, gdzie błyskawicznie kończyła przygodę. Jej najlepszym rezultatem był półfinał China Open. Wpływ na formę reprezentantki Danii miały przede wszystkim urazy, z którymi borykała się bardzo często.

Dlatego też i sezon zakończyła wcześnie, bo na początku października. Wolny czas postanowiła spędzać z mężem, byłym zawodnikiem NBA, Davidem Lee. Para ślub wzięła w połowie tego roku. Woźniacka w mediach społecznościowych publikuje sporo zdjęć z wakacji. Po postach na Instagramie można wysnuć wniosek, że tenisistka przebywa obecnie w Mekysku, gdzie odbył się ślub jej przyjaciółki z kortu, Nicole Gibbs.

Jednak to inne fotografie Woźniackiej zrobiły wielką furorę. Tenisistka wrzuciła zdjęcie z plaży, na których pozuje w czerwonym, jednoczęściowym stroju kąpielowym z napisem "wife life", co można przetłumaczyć jako "życie żony". Wielu komentujących zwróciło uwagę, że Woźniacka w takim stroju bardzo przypomina gwiazdę Hollywood i serialu "Słoneczny Patrol", Pamelę Anderson. I faktycznie, podobieństwo jest uderzające.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Surfs up!🏄🏼‍♀️ Post udostępniony przez Caroline Wozniacki (@carowozniacki)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Rooftops ☀️👙🍹 Post udostępniony przez Caroline Wozniacki (@carowozniacki)
Najnowsze