Zawodnik MMA wygląda jak Popeye. Lekarze przepowiadają wielką tragedię [WIDEO]

2019-11-14 11:06 MSo
Kirył Tereszyn przegrał w MMA
Autor: YouTube / Олег Монгол Kirył Tereszyn przegrał w MMA

Kirył Tereszyn jest również znany w swoim kraju jako "Rosyjski Hulk" lub po prostu "Popeye". Monstrualne mięśnie robią wielkie wrażenie, ale jak brutalnie przekonał się w debiucie w MMA, wcale nie są aż tak przydatne. Niestety, zdaniem lekarzy przez nie może dojść już niedługo do tragedii!

23-letni zawodnik MMA zadebiutował w ringu w pojedynku z Olegiem Mongolem. Został pokonany bardzo szybko przez dużo starszego rywala, a niestety, okazuje się, że to, co przyniosło mu popularność, może doprowadzić również do poważnego zagrożenia zdrowia.

Freak-fighter wstrzykuje sobie do mięśni środek dopingujący, synthol, który powoduje przyrost masy mięśniowej. Jego bicepsy mają już 60 centymetrów obwodu. Kirył Syczew, znany rosyjski kulturysta, apeluje, by zawodnikowi i byłemu wojskowemu udzielić pomocy psychiatrycznej. Złe wieści mają także medycy.

Lekarz Jurij Serebranski zapowiada, że już niedługo Tereszyn może całkowicie stracić czucie w rękach, co doprowadzi do jego bardzo poważnej niepełnosprawności. Zawodnik ma powoli szykować się do kolejnego pojedynku w klatce! Planuje jednak zadbać także o swoje zdrowie.

Tereszyn obecnie zbiera na operację w Wielkiej Brytanii, która pozwoli na oczyszczenie organizmu ze szkodliwej substancji. To czy do zabiegu jednak dojdzie nie dowiemy się zbyt prędko. Czy "Popeye" zrezygnuje z tego, co przyniosło mu tak dużą popularność?