Autor: PAP O której gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros Polak wyjdzie na kort po tym meczu! KIEDY gra Hurkacz - Varillas O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj w Paryżu 2.06

Roland Garros 2023

O której gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros 3. runda Polak zacznie dziś po tym meczu! KIEDY gra Hurkacz - Varillas O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj w Paryżu 2.06

2023-06-02 15:26

O której dzisiaj gra Hurkacz mecz w Paryżu Roland Garros 3. runda KIEDY gra Hurkacz - Varillas O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj w Paryżu. Hubert Hurkacz już dzisiaj zagra w 3. rundzie French Open, a jego rywalem będzie Peruwiańczyk Juan Pablo Varillas (nr 94 ATP). Polak wyjdzie na kort po zakończeniu meczu Fognini - Ofner, który już trwa. Hurkacz w tej edycji Roland Garros spędził już na korcie ponad osiem godzin. Czy wytrzyma to kondycyjnie? To pierwszy mecz Hurkacz - Varillas. Sprawdź, o której gra Hurkacz mecz dzisiaj w 3. rundzie Roland Garros.

Na żywo

Hubert Hurkacz - Juan Pablo Varillas

6:3, 3:6, 6:7, 6:4, 2:6

KONIEC! Hubert Hurkacz niestety odpadł z Roland Garros w 3. rundzie. Polak przegrał 6:3, 3:6, 6:7, 6:4, 2:6 z Peruwiańczykiem Juanem Pablem Varillasem. Hubi walczył dzielnie, ale niestety nie dał rady. Od drugiego seta zmagał się z kontuzją. Szkoda, bo w kolejnej rundzie czekał już Novak Djoković

Piłka meczowa

30-30 Teraz błąd wrocławianina

30-15 Piękna akcja Polaka przy siatce

15-15

6:3, 3:6, 6:7, 6:4, 2:5

Gem Varillas. Niesamowite wymiany były w tym gemie. Polak miał szansę na przełamanie, ale popełnił błąd wynikający pewnie ze zmęczenia. Potem szalał Varillas. Mimo ambitnej postawy Hubiego obronił serwis po zaciętej walce na przewagi. Hubi walczy pięknie, ale jest blisko przykrej porażki

40-40 Polak wyrzucił daleko za końcową linię, dziwny błąd

40-30 Hurkacz ma szansę na przełamanie po dobrym returnie!

30-30 Długa wymiana. Teraz to Polak wymusił błąd Peruwiańczyka

15-30 Varillas solidny mimo zmęczenia. Polak walczy, ale teraz znów nie dał rady

6:3, 3:6, 6:7, 6:4, 2:4

Gem Hurkacz. Polak obronił podanie, choć pod koniec znów zrobiło się nerwowo

Było 40-0, ale przewaga Polaka stopniała do 40-30

40-0 dla Huberta

6:3, 3:6, 6:7, 6:4, 1:4

Gem Varillas. Polak walczy dzielnie, ale rywal poszedł za ciosem. Gem wygrany do 30. Na koniec pewny smecz po koźle tenisisty z Limy. Głośna grupa peruwiańskich kibiców w ekstazie, ale  "Hubi, Hubi, Hubi!" też słychać na trybunach

15-40 Skrót Varillasa. Polak zdążył do piłki, odegrał, ale rywal nie miał problemów ze skończeniem wymiany

6:3, 3:6, 6:7, 6:4, 1:3

Gem Varillas PRZEŁAMANIE. Niestety Polak traci serwis. Nie trafiał pierwszym podaniem, do tego popełniał błędy. Ten gem mu zupełnie nie wyszedł. Sytuacja jest bardzo trudna, ale wciąż jest czas, żeby te straty odrobić

0-40 Błąd Huberta przy siatce i robi się już bardzo niebezpiecznie. Trzy breakpointy

0-30 Polak ma problemy w gemie serwisowym

6:3, 3:6, 6:7, 6:4, 1:2

Gem Varillas. Peruwiańczyk popełniał błędy i zrobiło się 30-30, ale potem najpierw źle zagrał Hubi, a po chwili Varillas skończył gema soczystym bekhendem po crossie

30-30 Nieudany skrót Peruwiańczyka

15-15 Błąd Varillasa przy siatce

6:3, 3:6, 6:7, 6:4, 1:1

Gem Hurkacz. Było 30-30, więc sytuacja była trudna, ale Polak potem dobrze serwował i szybko kończył najważniejsze wymiany

6:3, 3:6, 6:7, 6:4

GEM i SET HURKACZ! Brawo Hubi! Na koniec niesamowita wymiana zakończona koszmarnym błędem Varillasa, wyrzuciła na aut! Przed nami piąty set!

6:3, 3:6, 6:7, 5:4

Gem Varillas. Peruwiańczyk bardzo dobrze w nim serwował. Przed nami gem prawdy. Czy Hubi wytrzyma presję i doprowadzi do piątego seta?

15-40 Znów świetny serwis Peruwiańczyka

0-30 As serwisowy Varillasa

6:3, 3:6, 6:7, 5:3

Gem Hurkacz. Polak przegrywał w nim 0-30, ale pokazał klasę. Szybko opanował sytuację

40-30 Błąd Varillasa

30-30 Dobre serwisy Huberta w ważnym momencie

0-30 Trudny moment

6:3, 3:6, 6:7, 4:3

Gem Varillas. Tenisista z Limy łapie kontakt, obronił podanie. W ostatniej wymianie Polak szalał w defensywie, ale w końcu skapitulował po dokładnym zagraniu rywala

30-40 Ładny skrót Hurkacza

15-30 Polak ryzykuje, gra agresywnie ale brakowało teraz dokładności

6:3, 3:6, 6:7, 4:2

Gem Hurkacz. Polak szybko obronił podanie, na koniec kolejna akcja serwis plus wolej

6:3, 3:6, 6:7, 2:1

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Brawo Hubi! Kolejnego breakpointa Polak już wykorzystał. Ofensywna akcja wrocławianina i rywal odegrał w siatkę

Polak znów ma szansę na przełamanie

Równowaga. Nieudany return Hubiego

Błąd Varillasa i jest kolejny breakpoint

Znów równowaga. Efektowny wolej Huberta

Ale pech! Hubi już czekał przy siatce na piłkę, ale ta zawadziła o taśmę i zmieniła tor lotu! Równowaga

Polak ma szansę na przełamanie

Kolejna równowaga, mocny forhend Huberta

40-40 Ofensywna akcja Polaka, znów ruszył do siatki

30-40 po podwójnym błędzie serwisowym Varillasa, pierwszym w tym meczu

15-30 Mocny forhend tenisisty z Limy po dobrym serwisie

6:3, 3:6, 6:7, 1:1

Gem Hurkacz. Polak błysnął w nim kilkoma efektownymi akcjami. Na koniec ładny wolej przy siatce

40-0 A teraz ładny forhend Huberta

30-0 Dobry skrót Polaka

6:3, 3:6, 6:7, 0:1

Gem Varillas. Peruwiańczyk wygrał go szybko, świetnie serwując

Początek czwartego seta. Serwuje Varillas

6:3, 3:6, 6:7

GEM I SET VARILLAS. Hubert Hurkacz po tie-breaku przegrał trzeciego seta i znów musi wygrać w pięciu setach, żeby awansować do kolejnej rundy, w której czeka już Novak Djoković. A przypominamy, że gra z kontuzją

30-15 Teraz Hubi, przyciśnij rywala!

15-15 po nieudanym zagraniu Varillasa, Polak w ostatniej chwili cofnął rakietę i puścił piłkę, która leciała na aut

6:3, 3:6, 6:5

Gem Hurkacz. Ufff... Znów można odetchnąć. Polak był w opałach, bronił breakpointa i dopisało mu szczęście. Potem była długa walka na przewagi, a na koniec znów kapitalna akcja Hubiego serw plus wolej

Znów równowaga. Długi i zacięty gem

Równowaga. Polak nie zdążył odegrać po skrócie rywala

Uffff.... Wydawało się, że Polak musi już tę wymianę przegrać, ale Varillas wpakował piłkę w siatkę. Równowaga

6:3, 3:6, 5:4

Gem Hurkacz. Na koniec dwie świetne akcje Polaka. Najpierw wspomniany precyzyjny forhend, a potem udana akcja serw i wolej

40-30 Mocny forhend Polaka, znów trafił w linię!

30-30 Dobry return tenisisty z Limy

15-15 Polak trafił w linię po niesamowitej wymianie

6:3, 3:6, 4:4

Gem Varillas. Wciąż bez przełamania w trzecim secie i znów jest remis.

15-40 Polak po skrócie zdołał odegrać, ale rywal łatwo skończył punkt

15-15 Błąd Varillasa z forhendu

6:3, 3:6, 4:3

Gem Hurkacz. Polak wraca na prowadzenie. Końcówka gema bardzo udana w jego wykonaniu. Po ostatniej piłce wymownymi gestami poprosił kibiców o wsparcie i doping

40-30 Pewny smecz Hurkacza

30-30 Hubi ruszył do siatki, ale nadział się na kontrę

15-15 Coraz więcej teraz błędów wrocławianina

6:3, 3:6, 3:3

Gem Varillas. Polak popełniał w nim proste błędy, oddał tego gema w kiepskim stylu

15-30 Nieudany bekhend Polaka

6:3, 3:6, 3:2

Gem Hurkacz. Polak coraz częściej atakuje przy siatce i wychodzi mu to świetnie. Być może ma to związek z kontuzją, skraca w ten sposób wymiany

40-15 Sprytne zagranie Hurkacza przy siatce

15-15 Na szczęście tenisista z Limy teraz pokpił sprawę w dobrej sytuacji przy siatce. Mogło być 0-30

6:3, 3:6, 2:2

Gem Varillas. Peruwiańczyk coraz łatwiej wygrywa gemy serwisowe i to trochę martwi. Teraz gem do zera

0-40

,6:3, 3:6, 2:1

Gem Hurkacz. Polak znów dobrze serwował i to cieszy. Na koniec pewny smecz po koźle Polaka po dobrym mocnym pierwszym podaniu

6:3, 3:6

GEM i SET VARILLAS. Niestety Hurkacz przegrywa drugiego seta 3:6 i mamy remis. A najbardziej martwi kontuzja prawej nogi, z którą zmaga się nasz tenisista

30-40 Varillas ma piłkę setową

30-30

0-30 Widać wyraźnie, że Polak gorzej porusza się po korcie

6:3, 3:5

Gem Varillas PRZEŁAMANIE. Niestety Polak traci serwis i jest blisko przegrania drugiego seta

6:3, 3:3

Gem Hurkacz. Polak wrócił do gry i zaczął tego gema niepewnie, ale potem wrócił dobry serwis. Mamy remis w drugim secie

6:3, 2:3

Gem Varillas. Peruwiańczyk wygrywa trzeciego gema z rzędu i widać, że się rozkręcił. A Polak po dobrym początku jakby nieco przygasł

15-30 Teraz efektowny wolej Polaka

0-30 Varillas gra coraz lepiej, efektowne akcje. Polak oddał inicjatywę

6:3, 2:2

Gem Varillas PRZEŁAMANIE. Polak niestety traci podanie. Słabo serwował i popełniał błędy. Peruwiańczyk to wykorzystał

Hurkacz broni breakpointa po podwójnym błędzie serwisowym

Kolejna równowaga po błędzie Polaka. Hubi przestał trafiać pierwszym podaniem i są problemy

40-40 Niestety Polak popełnia teraz błędy

40-30 Ładna akcja Huberta przy siatce

30-30

15-30 Polak minimalnie przestrzelił. Problemy w gemie serwisowym

6:3, 2:1

Gem Varillas. Polak prowadził 30-15, ale rywal opanował sytuację i łapie kontakt. Na koniec Hubi znów chciał zagrać z bekhendu po linii, ale trafił w siatkę

30-15 Varillas przestrzeliła z forhendu

6:3, 2:0

Gem Hurkacz. Polak poszedł za ciosem. Pewnie czuje się na korcie, oby nie przytrafił mu się przestój w grze

30-30 Varillas trafił w samą linię

30-0 dla Hubiego

6:3, 1:0

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Polak konsekwentnie atakuje bekhend Varillasa. A Peruwiańczyk popełnia coraz więcej błędów. Polak przełamuje podanie rywala na początku drugiego seta

40-0 Piękny bekhend Polaka i są trzy breakpointy!

5:2

Gem Hurkacz. Polak powiększa przewagę. Gem wygrany do 30. Na koniec zaskoczył rywala kickserwisem na stronę bekhendową. Wysoki kozioł piłki, rywal nie odegrał

40-30 Teraz już dobry i pewny forhend wrocławianina

30-30 Błąd Polaka z forhendu

4:2

Gem Varillas. Peruwiańczyk dość pewnie obronił podanie, na koniec ładny skrót. Polak wciąż ma jednak przewagę przełamania

15-40 Teraz Polak ładnie przechytrzył rywala przy siatce

0-30 Hubi teraz przestrzelił, ale chciał dobrze. Widać, że stara się atakować jak najczęściej bekhend rywala, to słabsza strona Peruwiańczyka

4:1

Gem Hurkacz. Hubi gra naprawdę świetnie. Na koniec przepięknie trafił z bekhendu w samą boczną linię. Gem wygrany do zera

30-0 Hubi imponująco solidny w dłuższych wymianach

3:1

Gem Varillas. Peruwiańczyk w dobrym stylu zgarnia pierwszego gema. Wygrał go szybko i do zera

0-40 Efektowne akcje Peruwiańczyka, odgryza się Polakowi

3:0

Gem Hurkacz. Serwujący Polak przegrywał 15-30, ale w porę wrócił dobry serwis. Na koniec wrocławianin trafił mocno z forhendu w samą końcową linię

30-30 As serwisowy Polaka

15-30 Ładna kontra Peruwiańczyka

15-15 Dobry skrót Varillasa zagrany w idealnym momencie, gdy Polak był daleko za końcową linią

2:0

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Polak już odskakuje rywalowi! Varillas często obiega forhend, zostawiając spor miejsca z tej strony kortu. Hubi dwa razy to wykorzystał i a przełamanie

Polak ma pierwszą szansę na przełamanie

40-40 Dobry return Huberta, rywal odegrał za końcową linię

30-30

30-15 Kapitalny mocny forhend wrocławianina

15-15 Pierwsza dłuższa wymiana, na koniec błąd Peruwiańczyka, wpakował piłkę w siatkę

1:0

Gem Hurkacz. Polak wygrał go szybko i do zera. Na koniec zagrał skrót. Varillas zdążył odegrać, ale Hubi spokojnie skończył wymianę

40-0 Dobra akcja Polaka przy siatce

Już 30-0 po dobrym serwisie Polaka

GRAMY! Serwuje Hubert Hurkacz

Hurkacz i Varillas są już na korcie. Trwa rozgrzewka

A na lepszego z pary Hurkacz - Varillas czeka już Novak Djoković!

Ofner pokonał Fogniniego. Za chwilę mecz Hurkacza!

W meczu Fognini - Ofner będzie piąty set. Hurkacz zacznie pewnie przed godz. 19

Kolejny set w meczu Fognini - Ofner za nami. Jest 7:5, 3:6, 5:7. Hurkacz zacznie po godzinie 18, a czy przed godz. 19? To już zależy od Włocha i Austriaka...

W meczu Fognini - Ofner jest 7:5, 3:6. Zatem na mecz Hurkacza jeszcze trochę poczekamy, pewnie co najmniej do godz. 18

Trwa już pierwszy set meczu Fognini - Ofner. Po zakończeniu tego spotkania zagra już Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz wyjdzie na kort po zakończeniu meczu Fognini - Ofner, który zacznie się za chwilę, ok. godziny 14.50

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Hubert Hurkacz - Juan Pablo Varillas w 3. rundzie Roland Garros. Początek spotkania ok. godz. 17-18

Hubert Hurkacz już dzisiaj zagra w 3. rundzie Roland Garros, a jego rywalem będzie Peruwiańczyk Juans Pablo Varillas (nr 94 ATP). Początek meczu Hurkacz - Varillas w 3. rundzie Roland Garros ok. godzin 17-18 (czwarty mecz od godz. 11, po zakończeniu meczu Fognini - Ofner). Poniżej więcej informacji.

O której gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros 3. runda Hurkacz - Varillas KIEDY gra Hurkacz kolejny mecz w Paryżu

Hubert Hurkacz po awansie do 3. rundy Roland Garros mimo zmęczenia tryskał pozytywną energią. - Mega się cieszę z tego zwycięstwa, bo była ogromna walka. Tallon niesamowicie walczył i serwował, szczególnie przy moich breakpointach. Dziękuję wszystkim za niesamowite wsparcie, na pewno podnieśliście mnie na duchu. Takie chwile są piękne, cieszę się, że mogłem wam dać trochę radości - powiedział Hurkacz w rozmowie z Eurosportem. Peruwiańczyk Juan Pablo Varillas, kolejny rywal Hurkacza, pokonał 1:6, 4:6, 6:3, 6:1, 6:1 doświadczonego Hiszpana Roberto Bautistę Aguta. Polak nigdy wcześniej z nim nie grał.

Hurkacz - Varillas O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj 3. runda Roland Garros KIEDY gra Hurkacz

Hubert Hurkacz w poprzedniej edycji Roland Garros doszedł do 4. rundy i był to jego zdecydowanie najlepszy występ w karierze w paryskim Szlemie. Polak przegrał wtedy 2:6, 3:6, 6:3, 3:6 z Casperem Ruudem, późniejszym finalistą. - Zawsze jest chęć zrobienia kolejnego kroku do przodu. Oczywiście poziom jest wysoki, a moje ostatnie wyniki nie były fantastyczne, ale spędziłem teraz dużo czasu na korcie treningowym, więc robimy, co możemy - powiedział Hurkacz w rozmowie z Eurosportem. Hurkacz broni teraz dużo punktów w rankingu. Wrocławianin wychowywał się na mączce, ale powszechnie wiadomo, że lepiej czuje się na szybkich nawierzchniach, na których efektywniej wykorzystuje swoje atuty.

KIEDY gra Hurkacz Roland Garros 3. runda Hurkacz - Varillas O której gra Hurkacz mecz dzisiaj w Paryżu

Hubert Hurkacz ma już za sobą w Roland Garros dwie pięciosetowe bitwy. Rywalizację w Paryżu zaczął od zwycięstwa 6:3, 5:7, 6:4, 2:6, 6:4 nad Belgiem Davidem Goffinem. Potem był wyczerpujący mecz z Tallonem Griekspoorem wygrany 6:3, 5:7, 6:7, 7:6, 6:4. W sumie spędził na korcie już ponad osiem godzin. Jednak o jego przygotowanie fizyczne możemy być chyba spokojni. Hurkacz zawsze imponował kondycją i teraz znów zamęczył rywala. Pod koniec meczu Tallon Griekspoor już słaniał się na nogach.

Hurkacz - Varillas KIEDY gra Hurkacz kolejny mecz 3. runda Roland Garros Hurkacz O której następny mecz

Mecz Hubert Hurkacz - Juan Pablo Varillas w 3. rundzie Roland Garros zostanie rozegrany w piątek 2 czerwca 2023. Początek meczu Hurkacz - Varillas ok. godziny 17-18 (czwarty mecz od godz. 11, po meczu debla, meczu kobiet Pawluczenkowa - Potapowa oraz meczu mężczyzn Fognini - Ofner). Transmisje TV z Roland Garros na antenach Eurosportu 1 i 2 oraz online na Eurosporcie Extra w Playerze.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!