O której Iga Świątek mecz dzisiaj? Polka zacznie po tym meczu! WTA Bad Homburg Iga Świątek - Teichmann O której godzinie mecz 28.06.2023

i

Autor: Twitter O której Iga Świątek mecz dzisiaj? Polka zacznie po tym meczu! WTA Bad Homburg Iga Świątek - Teichmann O której godzinie mecz 28.06.2023

WTA Bad Homburg

O której Iga Świątek mecz dzisiaj? Polka zacznie po tym meczu! WTA Bad Homburg Iga Świątek - Teichmann O której godzinie mecz 28.06.2023

2023-06-28 16:35

O której gra dzisiaj Iga Świątek WTA Bad Homburg 2. runda Iga Świątek już dzisiaj zagra z Jil Teichmann w 2. rundzie turnieju WTA w Bad Homburg. Mecz Świątek - Teichmann zacznie się po godzinie 16.30, ale wcześniej musi się skończyć spotkanie Sherif - Bronzetti, w którym trwa trzeci set. Szwajcarka Teichmann rok temu była na 21. miejscu w rankingu, ale ostatnio spisywała się znacznie gorzej i wypadła z Top-100. Iga Świątek ograła ją (6:3, 6:2) dwa lata temu w Adelajdzie. Sprawdź, o której gra Iga Świątek mecz dzisiaj WTA Bad Homburg O której mecz Świątek - Teichmann w 2. rundzie.

Iga Świątek - Jil Teichmann Relacja NA ŻYWO WYNIK LIVE

Iga Świątek czeka na mecz w 2. rundzie turnieju WTA w Bad Homburg, a jej rywalką będzie Szwajcarka Jil Teichmann. Polka na otwarcie rywalizacji pokonała 5:7, 6:2, 6:0 Tatjanę Marię i był to jej pierwszy mecz na trawie w tym sezonie. Początek meczu Świątek - Teichmann ok. godziny 16.45-17.15, po zakończeniu meczu Sherif - Broneztti. Poniżej więcej informacji.

O której gra Iga Świątek mecz dzisiaj Bad Homburg Świątek - Teichmann O której mecz Świątek dzisiaj

Iga Świątek i Jil Teichmann w Bad Homburg zagrają ze sobą po raz drugi. W pierwszym meczu Polka pokonała Szwajcarkę 6:3, 6:2 na drodze do triumfu w turnieju WTA w Adelajdzie w 2021 r. Teichmann w 1. rundzie w Bad Homburg ograła 3:6, 6:3, 6:4 Amerykankę Claire Liu. Iga Świątek w Bad Homburg oswaja się z wymagającą trawiastą nawierzchnią, na której nie czuje się tak pewnie jak np. na mączce. Jak wypadnie próba generalna przed Wimbledonem, który zacznie się już 3 lipca? - Przede wszystkim cieszę się, że mogę rozegrać taki turniej, który jest trochę spokojniejszy. Chcę po prostu skoncentrować się na tym, by czegoś się nauczyć, a nie na samym wyniku - wyznała Iga Świątek w rozmowie z Eurosportem. - W tym roku przede wszystkim chciałabym zyskać trochę doświadczenia i nauczyć się więcej na trawie. Myślę, że z roku na rok będzie mi to przychodzić coraz łatwiej - dodała.

Iga Świątek - Teichmann O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj WTA Bad Homburg 2. runda

Iga Świątek przed pierwszym meczem w Bad Homburg trenowała prawie tydzień, pod okiem Tomasza Wiktorowskiego. Organizatorzy turnieju na profilach społecznościowych publikowali mnóstwo zdjęć i materiałów wideo z treningów naszej gwiazdy - Rozegrałam już tutaj w Bad Homburg sporo treningów i myślę, że mój tenis wygląda fajnie - powiedziała Iga Świątek. - Teraz będę próbowała jeszcze przełożyć to na mecze - dodała Iga Światek, która w trakcie bankietu dla zawodniczek gawędziła z Andżeliką Kerber. "Miło cię widzieć w Bad Homburg, cieszę się, że przyjechałaś" - napisała po polsku Andżelika Kerber, dzieląc się z kibicami zdjęciem z Igą. Zameldowana w Puszczykowie i świetnie mówiąca w naszym języku niemiecka tenisistka jest ambasadorką tego turnieju. Pod koniec lutego urodziła dziecko i teraz powoli szykuje się do powrotu do gry.

Iga Świątek KIEDY gra 2. runda WTA Bad Homburg Świątek - Teichmann O której mecz Świątek dzisiaj w 2. rundzie

Mecz Iga Światek - Jil Teichmann w 2. rundzie turnieju WTA w Bad Homburg zostanie rozegrany w środę 28 czerwca 2023. Początek meczu Świątek - Teichmann ok. godziny 16.45-17.15, po zakończeniu meczu Sherif - Broneztti. Transmisje TV z turnieju WTA w Bad Homburg na antenie Canal+ Sport.

Listen on Spreaker.
Najnowsze