O której gra Iga Świątek? WTA Tokio Świątek - Hontama KIEDY pierwszy mecz Świątek w Tokio GODZINA

i

Autor: AP Photo O której gra Iga Świątek? WTA Tokio Świątek - Hontama KIEDY pierwszy mecz Świątek w Tokio GODZINA

WTA Tokio

O której gra Iga Świątek? WTA Tokio Świątek - Hontama KIEDY pierwszy mecz Świątek w Tokio GODZINA

2023-09-27 8:13

O której gra Iga Świątek? WTA Tokio Świątek - Hontama KIEDY pierwszy mecz Świątek w Tokio GODZINA. Iga Świątek już w środę rozpocznie zmagania na azjatyckich kortach. Jej pierwszym przystankiem będzie stolica Japonii - Tokio. Polka rozpocznie tam zmagania od II rundy, a wcześniej miała wolny los. Świątek poznała już rywalkę i termin rozgrywania pierwszego spotkania. Kiedy gra Iga Świątek w Tokio? Świątek - Hontama o której godzinie mecz drugiej rundy WTA Tokio

Świątek - Hontama o której godzinie? KIEDY gra Iga Świątek w Tokio

Iga Świątek miała dłuższą przerwę w występach. Od porażki w IV rundzie na US Open nie pojawiła się na korcie i dotychczas omijała turnieje. Zdecydowała się na odpoczynek po wyczerpującej części sezonu i regenerowała się przed ostatnim etapem zmagań w tym roku. Od kilku dni Świątek przebywa w Azji, a konkretnie w Tokio, gdzie już niebawem rozpocznie rywalizację. Polka jako druga rakieta na świecie rozstawiona jest z numerem jeden i dzięki temu miała w pierwszej rundzie wolny los. Zmagania zacznie więc od drugiego etapu i już wiadomo, że jej rywalką będzie reprezentantka gospodarzy, a konkretnie Mai Hontama.

Kiedy pierwszy mecz Świątek w Tokio? O KTÓREJ Świątek - Hontama

W pierwszej rundzie Mai Hontama zmierzyła się z Nao Hibino. Lepsza okazała się pierwsza z wymienionych reprezentantek Kraju Kwitnącej Wiśni. 148. w rankingu WTA Hontama wygrała w dwóch setach. Zdecydowaną faworytką polsko-japońskiego starcia będzie Świątek, bo nie jest tajemnicą, że 22-latka do Tokio przyjechała po zwycięstwo i chce rozpocząć pogoń za Aryną Sabalenką. Swoje zmagania zacznie jednak od zawsze trudnego spotkania z reprezentantką gospodarzy.

Mecz Iga Świątek - Mai Hontama w II rundzie turnieju WTA 500 w Tokio odbędzie się w środę, 27 września, o godzinie 10:00. Będzie to ostatnie spotkanie tego dnia na korcie centralnym. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo, jaką przeprowadzi portal sport.se.pl!

QUIZ: Rozpoznasz te tenisistki? Tylko najlepsi zgarną komplet punktów!

Pytanie 1 z 25
Tenisistka na tym zdjęciu to...
Aryna Sabalenka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze