Kamil Majchrzak

Autor: Cyfra Sport Kamil Majchrzak

Koniec przygody Kamila Majchrzaka w Roland Garros. Polak nie uszczknął ani jednego seta

2021-06-02 14:55

Kamil Majchrzak na II rundzie zakończył swoją przygodę w paryskim turnieju Roland Garros. Polak skrzyżował rakiety z rywalem z Norwegii, Casperem Ruudem, ale nie zdołał mu uszczknąć nawet seta. Zawodnik ze Skandynawii zwyciężył 6:3, 6:2, 6:4 przechodząc tym samym do kolejnej rundy French Open, a 25-latka z Piotrkowa Trybunalskiego pozostawiając w pokonanym polu.

Polscy kibice są zachwyceni dyspozycją Igi Świątek. Polka, która rok temu w absolutnie fantastycznym stylu sięgnęła po triumf w całym Roland Garros - co przyniosło jej nie tylko wielki sukces sportowy, ale i przysporzyło ogromnej popularności - teraz znowu idzie jak burza. Nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem swojej przeciwniczki w I rundzie singla, śpiewająco poradziła sobie także w deblu. O tym samym nie może powiedzieć Kamil Majchrzak, który wyłożył się na drugiej przeszkodzie.

Bezproblemowe zwycięstwo Igi Świątek w deblu w Roland Garros! Rywalki nie miały nic do powiedzenia

Wyjątkowy prezent urodziny dla Igi Świątek!

Tenisista z Piotrkowa Trybunalskiego starł się w Paryżu z przeciwnikiem z Norwegii - Casperem Ruudem. I choć kilka gemów Polak rozstrzygnął na swoją korzyść, to jednak w perspektywie całego spotkania nie było wątpliwości, kto mocniej zasługuje na zwycięstwo. Starcie wygrał tenisista z Norwegii, wobec czego Kamil Majchrzak pożegnał się z tuniejem. Warto jednak dodać, że w II rundzie French Open piotrkowianin zameldował się po raz pierwszy w karierze, a zatem osiągnął sukces.

Ruud - Majchrzak 6:3, 6:2, 6:4