O której gra Linette mecz dzisiaj WTA Austin Polka wyjdzie na kort po tym meczu! KIEDY gra Linette - Graczewa O które godzinie mecz Linette dzisiaj 28.02.2023

i

Autor: AP O której gra Linette mecz dzisiaj WTA Austin Polka wyjdzie na kort po tym meczu! KIEDY gra Linette - Graczewa O które godzinie mecz Linette dzisiaj 28.02.2023

WTA Austin

O której gra Linette mecz dzisiaj WTA Austin Polka wyjdzie na kort po tym meczu! KIEDY gra Linette - Graczewa O które godzinie mecz Linette dzisiaj 28.02.2023

2023-02-28 19:48

Linette - Graczewa O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj WTA Austin KIEDY gra Linette - Graczewa O której godzinie mecz Linette dzisiaj 28.02. Magda Linette już dzisiaj zacznie walkę w turnieju WTA w Austin, a jej pierwszą rywalką będzie Rosjanka Warwara Graczewa. Mecz Linette dzisiaj miał się zacząć ok. godziny 19.30 polskiego czasu, ale w spotkaniu Dart - Andriejewa trwa trzeci set, a Polka wyjdzie na kort po zakończeniu tego pojedynku. Turniej w Teksasie to zawody rangi ATP 250, w którym tenisistka z Poznania rozstawiona jest z numerem 1. Sprawdź, o której gra Linette mecz dzisiaj WTA Austin Magda Linette KIEDY gra mecz w Austin.

Magda Linette już dzisiaj zagra pierwszy mecz w turnieju WTA w Austin. Polka zacznie od 1. rundy, a jej rywalką będzie Rosjanka Warwara Graczewa (nr 88). Linette grała z Graczewą raz, w poprzednim sezonie w Strasburgu. Poznanianka pokonała wtedy Rosjankę 6:3, 6:0. Czas na drugi mecz Linette - Graczewa, w Austin. Jest już PLAN GIER. Początek meczu Linette - Graczewa ok. godziny 20.15-20.30 polskiego czasu, po zakończeniu meczu Dart - Andriejewa. Poniżej więcej informacji.

O której gra Linette mecz dzisiaj WTA Austin KIEDY gra Linette mecz w Austin 28.02.2023

Magda Linette przed występem w Austin odpowiadała na pytania kibiców. Poznanianka zdradziła m.in., że jej ulubioną polską potrawą są pyzy z sosem, a ulubionym miastem Warszawa. Linette w turniej WTA w Austin w Teksasie powalczy po występie w Meridzie. Półfinalistka Australian Open tam też była rozstawiona z numerem 1, ale odpadła w ćwierćfinale po porażce 2:6, 4:6 ze Szwedką Rebeccą Peterson. W Meksyku Magda Linette wróciła do gry po długiej przerwie. Po sukcesie w Australian Open długo trenowała na Florydzie, przygotowując się do kolejnych występów - mniejszych turniejów w Meridzie i Austin oraz tych wielkich w Indian Wells i Miami.

Linette - Graczewa O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj WTA Austin Linette KIEDY gra mecz

Magda Linette wcześniej podkreślała, że w trakcie treningów nie ustępuje pani czołowym zawodniczkom, ale problemem było zaprezentowanie tego poziomu również w trakcie meczów. Mentalny przełom umożliwił wreszcie wykorzystanie potencjału? - Tak, chociaż naszym zdaniem zawsze można jeszcze coś poprawić i już wyciągamy wnioski po półfinałach Australian Open. Budujące jest to, że techniczne rzeczy, nad którymi pracowaliśmy, w połączeniu z kontrolą emocji, w końcu wybrzmiewają na korcie - powiedziała Magda Linette w rozmowie z "Super Expressem".

Magda Linette KIEDY gra mecz WTA Austin O której mecz Linette dzisiaj w Austin

Mecz Magda Linette - Warwara Graczewa w 1. rundzie turnieju WTA w Austin zostanie rozegrany we wtorek 28 lutego 2023. Początek meczu Linette - Graczewa ok. godziny 20.15-20.30 polskiego czasu (drugi mecz od godziny 17.30 po meczu Dart - Andriejewa). Transmisja TV z turnieju WTA w Austin na antenie Canal+ Sport oraz online w usłudze Canal+ ONLINE.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Na początek coś łatwego Tenisistka na zdjęciu to...
Serena Williams
Listen on Spreaker.
Najnowsze