Autor: AP Magda Linette - Warwara Graczewa RELACJA NA ŻYWO Trwa decydujący set! WTA Austin Linette - Graczewa WYNIK NA ŻYWO

WTA Austin

Magda Linette WYNIK meczu Polka odpadła z turnieju WTA w Austin! Przykra porażka z Rosjanką Graczewą!

2023-03-01 0:06

Linette - Graczewa RELACJA NA ŻYWO WYNIK WTA Austin Magda Linette odpadła z turnieju WTA w Austin już po pierwszym meczu. Polka przegrała 3:6, 6:4, 4:6 z Rosjanką Warwarą Graczewą. Półfinalistka Australian Open po powrocie do gry jest daleka od formy prezentowanej w Melbourne. Z zajmującą 88. miejsce w rankingu Graczewą walczyła bardzo ambitnie, ale popełniała za dużo błędów. Teraz powalczy w Indian Wells (8 marca). Poniżej nasza relacja na żywo i wynik meczu Linette - Graczewa dzisiaj w Austin 28.02.2023

Linette - Graczewa RELACJA NA ŻYWO WTA Austin Magda Linette mecz NA ŻYWO dzisiaj

Magda Linette zaczyna walkę w turnieju WTA w Austin, w amerykańskim Teksasie. Trwa nasza relacja na żywo. Pierwszy mecz rozstawiona z numerem 1 Polka zagra z Rosjanką Warwarą Graczewą (nr 88). Linette grała z Graczewą raz, w poprzednim sezonie w Strasburgu. Poznanianka pokonała wtedy Rosjankę 6:3, 6:0. Czas na drugi mecz Linette - Graczewa, w Austin. Początek meczu ok. godziny 20.00-20.30 polskiego czasu, po zakończeniu spotkania Dart - Andriejewa.

Linette - Graczewa NA ŻYWO RELACJA LIVE WTA Austin Linette WYNIK meczu dzisiaj

Magda Linette przed występem w Austin odpowiadała na pytania kibiców. Poznanianka zdradziła m.in., że jej ulubioną polską potrawą są pyzy z sosem, a ulubionym miastem Warszawa. Magda Linette w turniej WTA w Austin w Teksasie zagra kilka dni po występie w Meridzie. Półfinalistka Australian Open tam też była rozstawiona z numerem 1, ale odpadła w ćwierćfinale po porażce 2:6, 4:6 ze Szwedką Rebeccą Peterson. W Meksyku Magda Linette wróciła do gry po długiej przerwie. Po sukcesie w Australian Open długo trenowała na Florydzie, przygotowując się do kolejnych występów - mniejszych turniejów w Meridzie i Austin oraz tych wielkich w Indian Wells i Miami.

Linette - Graczewa WYNIK NA ŻYWO WTA Austin Linette mecz dzisiaj RELACJA LIVE

Magda Linette wcześniej podkreślała, że w trakcie treningów nie ustępuje pani czołowym zawodniczkom, ale problemem było zaprezentowanie tego poziomu również w trakcie meczów. Mentalny przełom umożliwił wreszcie wykorzystanie potencjału? - Tak, chociaż naszym zdaniem zawsze można jeszcze coś poprawić i już wyciągamy wnioski po półfinałach Australian Open. Budujące jest to, że techniczne rzeczy, nad którymi pracowaliśmy, w połączeniu z kontrolą emocji, w końcu wybrzmiewają na korcie - powiedziała Magda Linette w rozmowie z "Super Expressem".

Magda Linette RELACJA NA ŻYWO WTA Austin Linette - Graczewa WYNIK LIVE RELACJA ONLINE

Mecz Magda Linette - Warwara Graczewa w 1. rundzie turnieju WTA w Austin zostanie rozegrany we wtorek 28 lutego 2023. Początek meczu Linette - Graczewa ok. godziny 20.00-20.30 polskiego czasu (drugi mecz od godziny 17.30 po meczu Dart - Andrejewa). Portal sport.se. zaprasza na relację na żywo z meczu Linette - Graczewa w Austin.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!