Linette - Kasatkina O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette dzisiaj Australian Open 2 runda Będzie starcie dwóch Polek? KIEDY gra Linette GODZINA meczu dzisiaj II runda AO 2022

2022-01-20 2:48
Linette - Kasatkina O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette dzisiaj Australian Open 2 runda Będzie starcie dwóch Polek? KIEDY gra Linette GODZINA meczu dzisiaj II runda AO 2022
Autor: Paweł Jaskółka Magda Linette

Linette - Kasatkina O której godzinie gra Magda Linette dzisiaj 2 runda Australian Open KIEDY gra Linette - Kasatkina GODZINA meczu dzisiaj 2 runda AO 2022. Magda Linette w II rundzie Australian Open zagra z Rosjanką Darią Kasatkiną a jeżeli ją pokona, to w III rundzie zagra z Igą Świątek. Przed Polką bardzo trudne zadanie, bo rywalka od początku sezonu jest w świetnej formie, co pokazała dochodząc w turniejach w Melbourne i Sydney do półfinałów. To drugi mecz Linette z Kasatkiną, a poprzedni panie rozegrany też w Australian Open. Cztery lata temu górą była Polka. Teraz faworytką jest zajmująca 23. miejsce w rankingu WTA Kasatkina. Australian Open KIEDY mecz Linette - Kasatkina O której gra Linette mecz dzisiaj GODZINA.

Magda Linette - Daria Kasatkina

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu II rundy Australian Open Magda Linette - Daria Kasatkina. Start spotkania nie wcześniej niż o 3:00. Bądźcie z nami!

Trwa trzeci set meczu poprzedzającego rywalizację Linette. Dalej czekamy na start spotkania.

O'Connell prowadzi 4:3 z przewagą przełamania w trzecim secie. Jeśli utrzyma serwis, będzie zagrywał o mecz.

Christopher O'Connell wygrywa w trzech setach i melduje się w kolejnej rundzie Australian Open. Zaraz na kort wyjdzie Linette.

Faworytką meczu według bukmacherów jest Kasatkina..

Tenisistki mierzyły się ze sobą trzy razy w karierze. Dwukrotnie wygrywała... Magda Linette.

Ostatni mecz podczas WTA Cleveland także padł łupem Polki. Linette mierzyła się z Kasatkiną w sierpniu 2021 roku i wygrała w dwóch setach.

Wcześniej na jednym z kortów wygrała Iga Świątek. Polka pokonała Szwedkę Peterson w dwóch setach.

Zaczynamy spotkanie! Serwować będzie jako pierwsza Magda Linette.

1:0

Kilka wyrównanych piłek, ale Polka zaczyna mecz od utrzymania swojego podania.

1:1

I szybko pojawia się szansa na przełamanie dla Linette. Niestety, Polka wyrzuca bekhend przy stanie 40:30. Po dobrym forhendzie drugą przewagę miała Kasatkina. Po trudnym serwisie i podejściu do siatki utrzymała podanie. Ponad 5 minut trwał drugi gem pierwszego seta.

2:1

Świetny gem serwisowy Linette! Bez straty punktu i na korcie rozlega się "Come on!" z ust naszej zawodniczki.

2:2

Gem bez historii - tym razem na konto Kasatkiny. 75 sekund, do zera przy prostych błędach Linette.

2:2

Świetnie Kasatkina zmusiła Polkę do biegania po korcie. Linette dobiegła do skrótu, ale forhend wyrzuciła na aut. Po chwili znów to Rosjanka dyktowała tempo, rozrzucając piłki na przeciwległe strony kortu. W efekcie kolejny raz błąd popełniła Linette. 0:30.

2:3

Odpowiada Linette. Dobry forhend do linii był zbyt mocny dla Kasatkiny. Po długiej wymianie w kolejnej pilce najpierw myli się Rosjanka, a potem w podobnej sytuacji Polka. Piłka na przełamanie dla Kasatkiny. Dobry bekhend w narożnik i Rosjanka przełamuje Magdę.

2:3

Fenomenalnie w samą linię przy długiej wymianie zagrywa Kasatkina. Polka nawet nie ruszyła się do tej piłki. Rosjanka także popełnia błędy i wyrzuca łatwą piłkę z forhendu. 30:15 na korzyść Polki.

2:3

Szansa na przełamanie powrotne dla Linette.

2:3

Dwie szanse na przełamanie dla Linette i obie niewykorzystane. Równowaga.

2:4

Znakomicie tuż za siatkę zagrywa Magda Linette. Świetnie doprowadza do trzeciej równowagi w gemie. Po chwili jednak wyrzuca bekhend. Kolejna piłka także ląduje poza kortem, co oznacza koniec gema.

2:4

Fatalny błąd Polki. Wszystko szło po jej myśli do stanu 40:30. Po returnie tuż za siatkę wolej wylądował poza kortem. Linette kręci głową z niedowierzaniem. Równowaga.

2:4

Proste błędy Linette sprawiają, że zamiast prosto wygranego gema, szansę na przełamanie ma Rosjanka. Kasatkina zepchnięta do defensywy nie ma jednak szans przy świetnym bekhendzie ze środka kortu. Równowaga.

2:5

Kolejne przełamanie na korzyść Rosjanki... Kasatkina będzie serwowała po set.

2:6

As za asem w wykonaniu Kasatkiny i szybko robi się 40:0 dla Rosjanki. Trzy piłki setowe, wykorzystana pierwsza z nich. Set dla Kasatkiny!

2:6, 0:0

ZACZYNAMY DRUGIEGO SETA! Serwuje Linette.

2:6, 1:0

Pierwszy podwójny błąd serwisowy w tym meczu po stronie Polki otwiera drugiego seta. Dalej jednak wszystko układało się tak, jak powinno. Kasatkina na koniec gema zagrywa w siatkę.

2:6, 1:1

Na czysto wygrywa swoje podanie Daria Kasatkina, choć nie zabrakło kilku dłuższych wymian. Polka nie ugrała jednak ani punktu.

2:6, 1:2

Źle zaczyna się drugi set dla Polki, która jest przełamana już przy drugim, własnym gemie serwisowym... Kasatkina kończy gema forhendem po przekątnej kortu. Nie wygląda to dobrze dla Linette!

2:6, 1:3

Wszystko układa się idealnie po myśli Rosjanki. Kolejny raz Kasatkina wygrywa gema na czysto.

2:6, 1:3

Polka broni kolejnego break-pointa. Linette ma wielkie problemy w drugim secie. Nagle wszystko się posypało... Rónowaga.

2:6, 2:3

Brawa dla Polki! Czy to będzie punkt zwrotny tego meczu? Utrzymane podanie mimo dużych problemów! Teraz trzeba jeszcze tylko przełamać Kasatkinę. Linette ma jeszcze na to trochę czasu!

2:6, 2:4

Kasatkina utrzymuje przewagę przełamania, ale nie bez problemów. Walka na przewagi zakończona na korzyść Rosjanki.

2:6, 3:4

Coraz bardziej zacięte gemy podczas drugiego seta. Linette utrzymuje swój serwis po kolejnych zaciętych wymianach. Ten mecz cały czas jest w jej zasięgu!

2:6, 3:5

Linette znowu miała okazję na przełamanie, ale kolejny raz jej nie wykorzystała. Przy równowadze zagrała prosto w siatkę i kolejną szansę na przełamanie miała Kasatkina. Forhend Linette wyrzucony na aut. Polka z wściekłości rzuciła rakietą.

2:6, 3:5

Linette jeszcze dodatkowo motywuje się podczas kolejnego gema. Niestety, agresywnie grająca Rosjanka znowu doprowadza do równowagi, zmuszając Polkę do kolejnego błędu. Równowaga.

2:6, 3:5

Kolejny forhend wyrzucony na aut. Piłka meczowa dla Kasatkiny.

2:6, 3:6

GEM! SET! MECZ! KASATKINA! Niestety, Magda Linette żegna się z Australian Open. Zbyt dużo błędów własnych i po 79 minutach gry Polka odpada z pierwszej dużej imprezy w tym roku.

Linette - Kasatkina O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette dzisiaj 2 runda Australian Open

Magda Linette w II rundzie Australian Open zagra z Darią Kasatkiną (nr 23 WTA). To spotkanie rozpocznie się po meczu Diego Schwartzman - Christopher O'Connel. Jeżeli Linette pokona Kasatkine, to w III rundzie zagra z Igą Świątek, która już zameldowała się w III rundzie! Poznanianka rozpoczęła rywalizację w Melbourne od dramatycznego meczu z Łotyszką Anastasiją Sevastovą (nr 71), który wygrała 6:4, 7:5. Przed Linette spotkanie z tenisistką grającą w podobnym stylu co Sevastova, ale będącą w dużo wyższej formie. Daria Kasatkina po problemach z depresją i sporym kryzysie znów prezentuje się znakomicie i wspina się w rankingu. Rosjanka gra tenis techniczny, świetnie porusza się po korcie, jest sprytna. Przed Australian Open Kasatkina doszła do półfinałów turniejów WTA w Sydney i Melbourne. Przed Magdą Linette ciężkie spotkanie z bardzo wymagającą zawodniczką. Linette i Kasatkina grały ze sobą raz i spotkały się właśnie w Australian Open. W 2018 r. poznanianka wygrała 7:6, 6:2.

Linette - Kasatkina GODZINA meczu O KTÓREJ gra Linette kolejny mecz Australian Open

Jeżeli Magda Linette pokona Darię Kasatkinę, to zagra z Iga Świątek, która pokonała Rebeccę Peterson. Byłby to pierwszy oficjalny mecz dwóch najlepszych Polek. Magda Linette ma za sobą ciężki sezon, w którym zmagała się z kontuzjami. Tenisistka z Poznania zakończyła współpracę z trenerem Dawidem Celtem, kapitanem tenisowej reprezentacji Polski, prywatnie mężem Agnieszki Radwańskiej. Jej szkoleniowcem został ponownie Mark Gellard, z którym Linette odnosiła największe sukcesy. Brytyjczyk został po raz drugi trenerem Polki, po zakończeniu wcześniejszej współpracy pod koniec 2020. Magda Linette późno zaczęła sezon. Przed Australian Open zagrała tylko jeden mecz. W I rundzie turnieju w Adelajdzie uległa 4:6, 4:6 Amerykance Alison Riske.

Linette - Kasatkina KIEDY gra Linette Australian Open Magda Linette GODZINA meczu

Mecz Magda Linette - Daria Kasatkina w II rundzie Australian Open 2022 zostanie rozegrany w czwartek 20 stycznia. Początek meczu Linette - Kasatkina ok. godziny 3.00-3.30 w nocy (drugi mecz od godz. 1 po spotkaniu Schwartzman - O'Connell). Transmisje TV NA ŻYWO z Australian Open na antenach Eurosportu 1 i 2. Stream online w usłudze Player.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze