O której gra Linette Ćwierćfinał Linette - Pliskova O której godzinie mecz dzisiaj w nocy 1/4 finału Fatalne wiadomości dla kibiców! Australian Open Kiedy gra Linette

i

Autor: AP O której gra Linette Ćwierćfinał Linette - Pliskova O której godzinie mecz dzisiaj w nocy 1/4 finału Fatalne wiadomości dla kibiców! Australian Open Kiedy gra Linette

Australian Open 2023

O której gra Linette Ćwierćfinał Linette - Pliskova O której godzinie mecz dzisiaj w nocy 1/4 finału Fatalne wiadomości dla kibiców! Australian Open Kiedy gra Linette

2023-01-24 10:23

Linette - Pliskova O której godzinie gra Linette ćwierćfinał Australian Open Kiedy gra Linette. Niesamowita Magda Linette już dzisiaj w nocy zagra w ćwierćfinale Australian Open z Czeszką Karolina Pliskova. Jest już PLAN GIER, a dla polskich kibiców nie mamy dobrych wiadomości. Kiedy zacznie się mecz Linette - Pliskova, w naszym kraju będzie środek nocy. Znów trzeba zarwać noc, żeby zobaczyć mecz Linette dzisiaj. Wysoka Pliskova (186 cm) znana jest z potężnego serwisu. Regularnie bije rekordy w liczbie asów zaserwowanych w trakcie sezonu. Sprawdź, kiedy gra Linette ćwierćfinał Australian Open Magda Linette O której gra 1/4 finału.

Spis treści

Magda Linette dzisiaj w nocy zagra z Karoliną Pliskovą w ćwierćfinale Australian Open. Jest już PLAN GIER na środę i nie mamy dobrych wiadomości dla kibiców. Mecz Linette - Pliskova zacznie się o godzinie 1 w nocy polskiego czasu (noc z wtorku na środę), na Rod Laver Arena, głównej arenie Australian Open, jako pierwsze spotkanie w sesji. Poniżej więcej informacji.

Linette - Pliskova O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj w nocy Australian Open KIEDY gra Linette 1/4 finału

Magda Linette nie przestaje zadziwiać. Doświadczona Polka po raz pierwszy w karierze zagra w ćwierćfinale Australian Open po zwycięstwie 7:6(3), 6:4 nad Francuzką Caroline Garcią (nr 4), mistrzynią WTA Finals. – Nie wiem, co tu się przed chwilą stało. Nie mogę w to uwierzyć i aż brakuje mi słów – mówiła wzruszona i szczęśliwa Polka tuż po ostatniej piłce meczu w 4. rundzie Australian Open. Zdecydowaną faworytką była bardzo silna fizycznie Garcia, ale waleczna Linette rozmontowała jej grę, znakomicie serwując. Była dokładna i solidna, a w najważniejszych momentach zaskakiwała Francuzkę fenomenalnymi akcjami.

O której gra Linette w ćwierćfinale Australian Open Magda Linette O której gra 1/4 finału

Magda Linette i Karolina Pliskova grały ze sobą już 9 razy, a Czeszka długo była prawdziwą zmorą tenisistki z Poznania. Polka przegrała 7 z 9 pojedynków z tą długonogą i potężnie serwującą tenisistką. Magda pokonała ją ostatnio w finałach Bille Jean King Cup w Glasgow (6:4, 6:1 w Glasgow), ale poprzednie pięć pojedynków Linette - Pliskovą zakończyło się zwycięstwami Czeszki. Nasza tenisistka urwała w nich zaledwie jednego seta - w ich ostatnim starciu. Panie zagrały niedawno w I rundzie US Open, a Pliskova ograła wtedy Linette 6:2, 4:6, 7:6(8). Do szczęścia zabrakło wtedy niewiele. Może teraz się uda wygrać. Magda Linette jest naprawdę w wybornej formie.

KIEDY gra Linette w ćwierćfinale Australian Open Kiedy ćwierćfinał Linette O której?

Magda Linette przyznała, że największy przełom dokonał się u niej w sferze mentalnej. Wcześniej przegrywała dużo ważnych meczów, bo w kluczowych momentach nie radziła sobie ze stresem i emocjami. Teraz imponuje spokojem. – Może dziwnie to zabrzmi z ust 31-latki, ale chyba wreszcie dojrzałam. Kiedy przychodzi trudny moment, już nie dramatyzuję tak jak wcześniej, lepiej kontroluję emocje – powiedziała Magda Linette i zdradziła, że punktem zwrotnym był jeden z z jej meczów w małym turnieju w meksykańskim Tampico w październiku. – Grałam z jedną dziewczyną i kiedy sprawiała mi dużo problemów, nagle kompletnie zalałam się łzami. Moi trenerzy byli tym bardzo zaskoczeni. Poczułam wtedy, że wyrzuciłam z siebie cały ten gniew. To był ostatni raz, kiedy naprawdę straciłam panowanie nad sobą. Od tego czasu wszystko się zmieniło – wyjawiła Linette.

Linette - Pliskova O której godzinie ćwierćfinał Linette Australian Open KIEDY gra Linette 1/4 finału

Magda Linette zarobiła już w Australian Open bardzo dużo pieniędzy i punktów, dzięki którym czeka ją rekordowy awans w rankingu WTA. Poznanianka najwyżej w rankingu WTA była na 33. miejscu (w lutym 2020 r.). Do rywalizacji w Australian Open 2023 przystępowała na 45. pozycji. Za awans do ćwierćfinału Linette zarobiła już 430 punktów, a rok temu odpadła w Melbourne w 2. rundzie, więc nie miała dużo do obrony. Już teraz internetowe symulacje pokazują, że tenisistka z Poznania awansuje w rankingu WTA na co najmniej 29. miejsce! W ćwierćfinale Australian Open zagra z Karoliną Pliskovą i może jeszcze bardziej poprawić swoją pozycję.

Magda Linette KIEDY gra 1/4 finału Australian Open KIEDY ćwierćfinał Linette

Mecz Magda Linette - Karolina Pliskova w ćwierćfinale Australian Open zostanie rozegrany w środę 25 stycznia 2023 r. Początek meczu Linette - Pliskova o godzinie 1 w nocy polskiego czasu (pierwszy mecz na Rod Laver Arena). Transmisje TV z Australian Open 2023 na antenie Eurosportu 1 i 2 oraz online w Eurosporcie Extra w Playerze.

Super Tenis 23.01
Listen to "Jakim selekcjonerem będzie Santos? Linette ZASKOCZYŁA, ROMBEL DO ZMIANY. SuperSport." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze