Magda Linette Kiedy gra Indian Wells DRABINKA Z kim gra Linette pierwszy mecz w Indian Wells 2023

i

Autor: AP Magda Linette Kiedy gra Indian Wells DRABINKA Z kim gra Linette pierwszy mecz w Indian Wells 2023

Indian Wells 2023

Magda Linette Kiedy gra Indian Wells DRABINKA Z kim gra Linette pierwszy mecz w Indian Wells 2023

2023-03-07 15:35

Kiedy gra Linette Indian Wells Magda Linette Z kim gra w Indian Wells 2023 DRABINKA kobiet. Magda Linette zaczyna bój w turnieju WTA w Indian Wells. Poznanianka jest w nim rozstawiona, więc pierwszy mecz zagra już w 2. rundzie. Za nami losowanie drabinki. Magda Linette pierwszy mecz w Indian Wells rozegra w sobotę, a jej rywalką będzie Brytyjka Emma Raducanu, była mistrzyni US Open lub Danka Kovinić z Czarnogóry. W 4. rundzie może wpaść na Igę Świątek, ale do tego daleka droga. Sprawdź, kiedy gra Magda Linette w Indian Wells Z kim gra Linette.

Magda Linette rywalizację w Indian Wells zacznie od 2. rundy. Pierwszy mecz zagra w sobotę, a jej rywalką będzie Brytyjka Emma Raducanu lub Danka Kovinić z Czarnogóry. Linette w 1. rundzie ma wolny los. To efekt jej świetnego występu w styczniowym Australian Open, gdzie doszła do półfinału i zaliczyła duży awans w rankingu WTA.

KIEDY gra Linette Indian Wells Magda Linette Z KIM gra pierwszy mecz w Indian Wells 2023

Magda Linette przed występem w Indian Wells zaliczyła dwa występy w mniejszych turniejach rangi WTA 250 - najpierw doszła do ćwierćfinału w Meridze, a potem odpadła już po pierwszym meczu w Austin. W obu tych turniejach Linette rozstawiona była w z numerem 1 i z pewnością apetyty były większa, a po tych startach pozostał spory niedosyt. Magda Linette po sukcesie w Australian Open zrobiła sobie dłuższą przerwę w występach w tourze. Trenowała w tym czasie na Florydzie, szlifując formę na kolejną część sezonu. Rok temu tenisistka z Poznania odpadła z turnieju w Indian Wells już po pierwszym meczu, przegrała 4:6, 6:7 z młodą Australijką Astrą Sharmą. Teraz Linette w 4. rundzie może wpaść na Igę Świątek, z którą jeszcze nigdy nie grała w zawodowym tourze.

Magda Linette KIEDY gra Indian Wells Z kim gra Linette mecz w Indian Wells

Magda Linette pierwszy mecz w Indian Wells rozegra w 2. rundzie. Rywalką Polki będzie Brytyjka Emma Raducanu lub Danka Kovinić z Czarnogóry. Linette zagra w sobotę 11 marca 2023. Transmisja TV z turnieju WTA w Indian Wells na antenie Canal+ Sport.

Super Tenis (7.03)
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze