Mikst Iga Świątek - Hubert Hurkacz Transmisja TV Indian Wells Gdzie oglądać mikst Świątek Hurkacz Tie Break Tens Kiedy i o której godzinie Świątek Hurkacz mecz miksta

i

Autor: AP Mikst Iga Świątek - Hubert Hurkacz Transmisja TV Indian Wells Gdzie oglądać mikst Świątek Hurkacz Tie Break Tens Kiedy i o której godzinie Świątek Hurkacz mecz miksta

Indian Wells 2023

Mikst Iga Świątek - Hubert Hurkacz Transmisja TV Indian Wells Gdzie oglądać mikst Świątek Hurkacz Tie Break Tens Kiedy i o której godzinie mikst Świątek Hurkacz mecz miksta dzisiaj

2023-03-07 12:36

Kiedy gra mikst Iga Świątek i Hubert Hurkacz O której godzinie mikst Świątek Hurkacz Indian Wells Gdzie oglądać mikst Świątek Hurkacz Transmisja TV. Iga Świątek i Hubert Hurkacz dzisiaj w nocy znów stworzą parę miksta! Polskie gwiazdy powalczą w Indian Wells w turnieju Tie Break Tens. To pokazowa impreza charytatywna Eisenhower Cup, która poprzedzi turnieje WTA i ATP w Indian Wells. Zagra w niej osiem par mikstowych i będą to wielkie gwiazdy. Iga Świątek i Hubert Hurkacz w styczniu stworzyli zabójczą mieszankę w United Cup. Teraz zagrają w Indian Wells w turnieju miksta Tie Break Tens. Gdzie oglądać mecz miksta Świątek Hurkacz O której godzinie grają mecz miksta Indian Wells.

Iga Świątek i Hubert Hurkacz już dzisiaj w nocy zagrają w turnieju miksta w Indian Wells. Za kilka dni polskie gwiazdy powalczy w wielkich turniejach WTA i ATP (za nami losowanie drabinek). Wcześniej Świątek i Hurkacz znów połączą siły. Mikst Świątek Hurkacz w styczniu porwał kibiców w United Cup, a teraz powalczy w pokazowym turnieju Tie Break Tens w Indian Wells. Gdzie oglądać mecze miksta Świątek Hurkacz?

Mikst Świątek Hurkacz KIEDY grają? Indian Wells Tie Break Tens Gdzie oglądać turniej miksta Świątek Hurkacz

Iga Świątek w Indian Wells jest wciąż lekko przeziębiona. To efekty infekcji, która męczyła naszą gwiazdę jeszcze w Dubaju. Iga Świątek i Hubert Hurkacz w Indian Wells stworzą jedną z ośmiu par w turnieju Tie Break Tens. Charytatywne zawody Eisenhower Cup poprzedzą turnieje WTA i ATP. Pozostałe pary miksta to: Aryna Sabalenka/Taylor Fritz, Emma Raducanu/Cameron Norre, Leylah Fernandez/Felix Auger-Aliassime, Ons Jabeur/Casper Ruud, Jessica Pegula/Tommy Paul, Maria Sakkari/Stefanos Tsitsipas i Belinda Bencic/Stan Wawrinka. Sześć z ośmiu par stworzą tenisiści z tych samych krajów, w tym oczywiście Świątek i Hurkacz.

Iga Świątek Hubert Hurkacz O której godzinie mikst Świątek Hurkacz Indian Wells Gdzie oglądać miksta Świątek Hurkacz

Zasady Tie Break Tens w Indian Wells są proste. Najpierw zostanie rozlosowana drabinka i odbędą się ćwierćfinały, które zaplanowano na noc z poniedziałku na wtorek (7-8 marca). Ich zwycięzcy zmierzą się zaraz potem w półfinałach, a na koniec zostanie rozegrany wielki finał. Dla triumfatorów przeznaczono nagrodę w wysokości 200 tys. dolarów. Zwycięzcy biorą wszystko i mogą przekazać pieniądze na wybrany przez siebie charytatywny cel. Mecz w Tie Break Tens są krótkie. Jak sama nazwa wskazuje, każdy będzie rozgrywany do 10 wygranych punktów. To pozwali rozegrać całe zawody na ciągu jednego wieczoru.

O której godzinie mikst Świątek Hurkacz Indian Wells KIEDY gra mikst Świątek Hurkacz Transmisja TV

Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają w turnieju miksta Tie Break Tens w Indian Wells we wtorek 7 marca 2023, ale w Polsce będzie już wówczas środa 8 marca, a konkretnie godzina 4:30 nad ranem. Wtedy zaczną się zawody i potrwają przez kilka godzin. Transmisja TV z turnieju miksta w Indian Wells na antenie Polsatu Sport..

Pary miksta w turnieju Tie Break Tens Eisenhower Cup 2023 w Indian Wells:

  • Aryna Sabalenka i Taylor Fritz
  • Iga Świątek i Hubert Hurkacz
  • Emma Raducanu i Cameron Norrie
  • Leylah Fernandez i Felix Auger-Aliassime
  • Ons Jabeur i Casper Ruud
  • Jessica Pegula i Tommy Paul
  • Maria Sakkari i Stefanos Tsitsipas
  • Belinda Bencic i Stan Wawrinka
Super Tenis (7.03)
Listen on Spreaker.
Najnowsze