Ana Ivanović

i

Autor: Twitter Ana Ivanović

Seksbomba wraca na kort!

Najpiękniejsza tenisistka na świecie wznawia karierę?! Tajemniczy post i zdjęcia, Idze Świątek przybędzie mocna rywalka?

2023-11-29 8:24

Ana Ivanović wznawia karierę?! Znana z urody i urzekającego uśmiechu Serbka to była liderka rankingu i mistrzyni Roland Garros. Przez długie lata uważana była za najpiękniejszą tenisistkę na świecie. W 2016 r. Ana Ivanović najpierw poślubiła niemieckiego piłkarza Bastiana Scheinsteigera, a zaraz potem zakończyła karierę. Niedawno urodziła już trzecie dziecko, ale jej najnowsze posty w mediach społecznościowych wywołały prawdziwą sensację. Czy piękna Ana Ivanović w 2024 r. wznowi karierę.

Ana Ivanović wraca do gry? Piękna Serbka wywołała duże poruszenie wśród kibiców swoimi postami na Instagramie. Nanpierw opublikowała zdjęcia i wideo z treningów na korcie ziemnym. "To więcej niż tylko sport" - napisała była liderka rankingu WTA. Zaraz potem w komentarzu do posta na oficjalnym profilu WTA z czołówką rankingu tenisistek Ana Ivanović dodała: "Nie mogę się doczekać sezonu 2024".

Wśród kibiców Any Ivanović zawrzało. "Ana, wracasz do gry?!", "Wiedziałem, że wrócisz!", "Nie możemy się doczekać twojego powrotu", "Ana wraca! Marzenia się spełniają" - to tylko kilka z licznych komentarzy. Czy Ana Ivanović faktycznie wznawia karierę, którą zakończyła dość szybko w 2016 roku w wieku zaledwie 29 lat?

Piękna Ana Ivanović wraca na kort? Tajemniczy post i zdjecia

Teraz Ana Ivanović ma 36 lat. Niedawno urodziła trzecie dziecko. A do gry wracają inne słynne matki, jak Naomi Osaka, Karolina Woźniacka czy Andżelika Kerber, bliska przyjaciółka Serbki. Ana Ivanović przez długie lata uważana była za najpiękniejszą tenisistkę na świecie. Długonoga Serbka w 2008 po triumfie w Roland Garros wspięła się na sam szczyt rankingu. Sukcesy w połączeniu z ogromną urodą zaowocowały lukratywnymi kontraktami reklamowymi. Ivanović szybko stała się jedną z najlepiej zarabiających sportsmenek na świecie. W 2016 r. piękna Ana poślubiła Bastiana Schweinsteigera, byłego niemieckiego piłkarza. Zaraz potem zakończyła karierę. Wciąż uważnie śledzi rywalizację tenisistek, a najbardziej kibicuje... Idze Świątek.

Ana Ivanović i Bastian Schweinsteiger pobrali się! ZDJĘCIA ze ślubu w Wenecji!

"Moją ulubioną tenisistką jest Iga Świątek. Uważam, że jest naprawdę kompletną i wszechstronną zawodniczką!" - napisała Ana Ivanović, odpowiadając na pytania kibiców. Serbka nie po raz pierwszy prawiła Polce komplementy. - Naprawdę uwielbiam styl gry Igi Świątek. Przypomina mi nawet mnie samą z najlepszych lat - powiedziała piękna Ana, która też słynęła z potężnego forhendu i dobrej gry na mączce. W 2022 r. po drugim triumfie Polki w Roland Garros Ivanović zrobiła sobie nawet z Igą pamiątkowe zdjęcie.

Seksowna Serbka mieszka w posiadłości na Majorce, a jej sąsiadem jest... Robert Lewandowski, który kupił dom niedaleko. "Lewy" chwalił się nawet zdjęciami z tenisowego sparingu z Ivanović na hiszpańskiej wyspie.

QUIZ: Rozpoznasz te tenisistki? Tylko najlepsi zgarną komplet punktów!

Pytanie 1 z 25
Tenisistka na tym zdjęciu to...
Aryna Sabalenka
Najnowsze