Novak Djoković

i

Autor: AP Novak Djoković

ręce opadają

Ojciec Novaka Djokovicia okrył się hańbą! Po tym co zrobił, aż ręce opadają do ziemi. Wstyd to mało powiedziane

2023-01-26 14:11

Zarówno podczas ostatnich mistrzostw świata w Katarze, jak i trwającego obecnie Australian Open można zauważyć rosyjskie flagi oraz rosyjskich kibiców, którzy nie kryją się ze swoimi poglądami politycznymi, nie licząc się ze zdanie innych. Niestety dla Novaka Djokovicia, głośno zrobiło się teraz również o jego ojcu, który miał fotografować się z Rosjanami, którzy popierają wojnę.

Odkąd Rosja zaatakowała Ukrainę w lutym ubiegłego roku, świat zachodu zaczął potępiać kraj Putina, domagając się dyskwalifikacji kolejnych rosyjskich sportowców. W wielu przypadkach naciski przyniosły skutek, ale podczas kolejnych imprez wciąż można zauważyć rosyjskich kibiców, którzy aż do przesady obnoszą się ze swoim poparciem dla wojny w Ukrainie. Nie inaczej niestety jest również podczas tegorocznego Australian Open, gdzie pojawiają się rosyjskie flagi oraz koszulki z wielką literą "Z". Okazuje się, że w sprawę zamieszany ma być ojciec Novaka Djokovicia. 

Aż ręce opadają po tym, co zrobił ojciec Novaka Djokovicia. Powinien się tego wstydzić

Już podczas mistrzostw świata w piłce nożnej, które odbyły się niedawno w Katarze można było zauważyć wielu rosyjskich fanów, którzy kibicowali Serbom, bawiąc się razem z ich kibicami. Niestety, jak donosi "BBC" nie inaczej miało być w przypadku ojca legendarnego tenisisty, który powinien się tego wstydzić.

Ojciec Novaka Djokovicia okrył się hańbą! Po tym co zrobił, aż ręce opadają do ziemi. Wstyd to mało powiedziane

Brytyjczycy poinformowali bowiem, że ojciec Novaka Djokovicia został zauważony, a nawet miał zostać sfilmowany w momencie, kiedy pozował do zdjęć w Melbourne z ludźmi, którzy popierają reżim Putina oraz wojnę w Ukrainie oraz ubrani byli w stroje z wielkim symbolem "Z". Nie zabrakło również rosyjskich flag, na których widnieje ogromny wizerunek rosyjskiego przywódcy i ojca bestialskiej wojny. 

Sonda
Czy Iga Świątek wciąż będzie dominowała w kobiecym tenisie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze