Pojawiła się NAJSEKSOWNIEJSZA tenisistka świata! Takiej piękności jeszcze nie widziałeś

2020-01-13 13:07 MD
Sofija Żuk
Autor: Instagram / sofya_zhuk Sofija Żuk

W świecie sportu pojawiła się kolejna bardzo seksowna przedstawicielka płci pięknej. Mowa o Sofiji Żuk, zaledwie 20-letniej tenisistce z Rosji, która już teraz skradła serca wielu. Młoda kobieta dopiero wchodzi na światowe korty i walczy o zaistnienie. Patrząc jednak na jej juniorskie dokonania bez wątpienia można przypuszczać, że czeka ją wielka przyszłość.

Żuk niedawno świętowała swoje 20. urodziny, gdyż przyszła na świat 1 grudnia 1999 roku. Moskwianka od dziecka rozwijała swój talent do tenisa i już w wieku niespełna 16 lat, w 2015 roku, została mistrzynią gry pojedynczej dziewcząt podczas Wimbledonu 2015. W obecnym wieku zaczyna zaś pukać coraz odważniej do bram seniorskiej kariery. W świadomości tenisowych kibiców istnieje już również ze względu na swoją wspaniałą urodę.

Przed Rosjanką bez wątpienia mnóstwo ciężkiej pracy, aby wywalczyć sobie dobrą pozycję w światowym tenisie. Jej fani trzymają kciuki za rozwój i niewykluczone, że już wkrótce ujrzymy kobietę na najważniejszych kortach. Póki co śliczna 20-latka musi oddać się trudnym treningom, jednak patrząc na jej dotychczasową przygodę ze sportem śmiało można stwierdzić, że wie, jak odnaleźć się w tej działce życia.

Najnowsze