LESBIJSKI ślub piłkarskich gwiazd. Nie szczędziły sobie OSTRYCH CZUŁOŚCI [ZDJĘCIA]

2020-01-13 12:16 MD
Ali Kriegier i Ashlyn Harris
Autor: Instagram Ali Kriegier i Ashlyn Harris

Piłkarskie gwiazdy reprezentacji Stanów Zjednoczonych, Ali Krieger i Ashlyn Harris, powiedziały sobie "tak". Zawodniczki USA pobrały się pod koniec grudnia, a teraz zdecydowały się opublikować zdjęcia z tej uroczystości. Kobiety nie szczędziły sobie ostrych czułości!

Kriegier ma 35 lat, natomiast Harris jest o rok młodsza. Obie występują w reprezentacji USA, która w 2019 roku zdobyła mistrzostwo świata. Pierwsza z wymienionych kobiet występuje na pozycji obrońcy, druga natomiast jest bramkarką. Oprócz drużyny narodowej, Amerykanki połączyła także miłość. Uczucie rozwinęło się na tyle, że pod koniec 2019 roku postanowiły się pobrać i wyprawić uroczystość zaślubin.

Usta kusicielki! Kup i sprawdź>>>

Pośród zaproszonych gości znalazła się m.in. także kapitanka kadry USA, Megan Rapinoe, która prywatnie również jest lesbijką. Krieger i Harris nie posiadały się ze szczęścia w tak ważnym dla nich dniu i podzieliły się nim z fanami publikując poniższe zdjęcia.

Piłkarki sformalizowały swój związek i teraz przepełnione szczęściem mogą powrócić do swoich obowiązków zawodowych. Obie występują w swojej ojczyźnie, a konkretnie w drużynie Orlando Pride.

Najnowsze