Były prezes Legii pił wódkę za 2 złote. Teraz przerzucił się na SZATAŃSKI napój [WIDEO]

2020-01-13 11:34 JWa
Bogusław Leśnodorski pije szatański napój
Autor: Twitter / BL_1916 Bogusław Leśnodorski pije szatański napój

Miesiąc temu Bogusław Leśnodorski, były prezes Legii Warszawa, spotkał się w centrum Warszawy ze Zbigniewem Bońkiem. Panowie udali się do lokalu "Ulubiona", który szczyci się kieliszkiem wódki dnia za 2 złote. Teraz Leśnodorski posunął się jeszcze dalej. Wódkę zastąpił iście szatański napój, którego woltaż robi wrażenie nawet na najbardziej wytrawnych koneserach!

Na filmiku, który wrzucił sam Bogusław Leśnodorski widać jego niesamowitą walkę z samym sobą po wypiciu napoju z kieliszka. Z opisu wynika, że miał on aż 70% alkoholu! Taka dawka powaliłaby nawet największego drwala. Tymczasem byłego prezesa Legii Warszawa specjalnie to nie ruszyło. Skrzywił się i po chwili wrócił do rozmowy z towarzyszami. Być może pomógł odpowiedni toast. Tuż przed przechyleniem kieliszka Leśnodorski wypowiedział takie słowa: - Zdrowie uroczych pań! Jeśli się spełni, to urocze panie będą naprawdę zdrowe. Wpływ na odpowiednie przyjęcie alkoholu przez organizm mogła mieć także mądrość wypowiedziana przez jednego z kompanów.

- Jak się chodzi po lodzie, to nie wolno być trzeźwym - słyszymy w tle. - Jak ktoś jest trzeźwy i się wyp******i, to sobie zawsze coś złamie - powiedziano dalej. Nie sposób się z takimi słowami nie zgodzić!

W połowie grudnia pisaliśmy o wypadzie Bogusława Leśnodorskiego do centrum Warszawy. Spotkał się w lokalu "Ulubiona" z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej, gdzie raczyli się pyszną wódeczką po 2 złote za kieliszek. Tyle bowiem kosztuje wódka dnia w tej miejscówce.

Najnowsze