Łukasz Kubot

Autor: Tomasz Radzik Łukasz Kubot

Puchar Davisa NA ŻYWO: Debel Kubot - Matkowski uratuje Polskę? Drugi set wygrany! [TRANSMISJA LIVE]

2016-03-05 15:36

Puchar Davisa: Polska - Argentyna. Po pierwszym dniu rywalizację w Trójmieście biało-czerwoni tenisiści przegrywają 0-2. Stoją pod ścianą, ale uratować może ich debel Łukasz Kubot - Marcin Matkowski. Pierwsze dwa sety Polacy wygrali pewnie 6:3, 6:4. Gdzie oglądać ich spotkanie?

Bez kontuzjowanego Jerzego Janowicza biało-czerwoni nie byli w stanie nawiązać walki z Argentyną. Michał Przysiężny przegrał z 42. na świecie Guido Pellą 1:6, 4:6, 6:7, a debiutujący w kadrze Hubert Hurkacz - z Leonardo Mayerem 2:6, 6:7, 2:6.

Agnieszka Radwańska w okularach. SZOK! Isi popsuł się wzrok?!

- Z wyniku na pewno nie jestem zadowolony, ale wiadomo, że mieliśmy w kadrze problemy zdrowotne. Zakładaliśmy taki negatywny scenariusz, ale mimo wszystko wierzyłem, że uda się zdobyć choć jeden punkt - powiedział Radosław Szymanik, kapitan reprezentacji Polski.

Transmisja TV z Pucharu Davis i meczu Polska - Argentyna na antenie TVP Sport.

13:00 - Łukasz Kubot, Marcin Matkowski - Carlos Berlocq, Renzo Olivio (mecz deblowy)