Radwańska - Mattek-Sands, wynik 6:7 (10-12), 6:4, 6:2. Piekielny maraton!!! "Isia" wygrywa w mękach! Zapis relacji NA ŻYWO w internecie z Australian Open 2012

2012-01-16 5:20

Miało być lekko, łatwo i przyjemnie. Amerykanka Bethanie Mattek-Sands miała zaskoczyć Agnieszkę Radwańską jedynie strojem. Tymczasem gdyby doskonałych zagrań znana z szokujących strojów na korcie tenisistka nie przeplatała dramatycznymi błędami, pokonałaby Agnieszkę Radwańską w dwóch setach. Tak się jednak nie stało. "Isia" przeżyła piekło. Piłka po piłce przez trzy sety musiała bić się o awans do drugiej rundy Australian Open. Pachniało sensacją, ale ostatecznie to Polka była górą. Po trwającym ponad trzy godziny meczu Radwańska zwyciężyła 6:7 (10-12), 6:4, 6:2.