Radwańska nareszcie pokazała BRZUCH. Ten widok robi wrażenie! [ZDJĘCIE]

2020-03-28 19:47 JWa
Urszula Radwańska i Agnieszka Radwańska
Autor: EastNews Urszula Radwańska i Agnieszka Radwańska

Ciężka praca na siłowni daje spodziewane efekty! Idealnym przykładem na potwierdzenie tej teorii jest przypadek znanej tenisistki z Polski. Urszula Radwańska uraczyła kibiców zdjęciem swojego brzucha. Fotka, która pojawiła się w internecie, zrobiła na obserwujących ogromne wrażenie, czemu się zupełnie nie dziwimy!

Urszula Radwańska już wkrótce zostanie ciocią. Jej siostra - Agnieszka - jest w ciąży i spodziewa się przyjścia na świat pierwszej pociechy. Młodsza z tenisowych sióstr z Krakowa zapewne również nie może doczekać się szczęśliwego rozwiązania i szuka sposobów na zabicie czasu. Jednym z nich jest regularne ćwiczenie i praca nad rzeźbą ciała. Do tego punktu dnia Urszula Radwańska podchodzi bardzo poważnie i widać efekty. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie sportsmenki z odsłoniętym brzuchem i robi ono ogromne wrażenie!

Urszula Radwańska od dłuższego czasu nie pokazywała tak dużo swojego ciała. Ostatnio było głośno o jej fotkach z wakacji (zobaczysz je TUTAJ), ale później nastąpiła przerwa. Jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek zdecydowała się wreszcie na odważny krok i patrząc na reakcje fanów raczej nie żałuje.

SEKSOWNA tenisistka leży z NAGĄ waginą, a na niej siedzą dwa psy! To dziwne ZDJĘCIE trzeba zobaczyć!

Wyświetl ten post na Instagramie.
#stayhome #homeworkout #stayingfit 💪😊 Post udostępniony przez Urszula Radwanska (@ularadwanska_official)

"To się nazywa ciało", "Ula jesteś przepiękna, niczego w sobie nie zmieniaj!", "Od zawsze jesteś jedną z tenisistek, na które uwielbiam patrzeć" - to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem Urszuli Radwańskiej.

Super Raport - odc. 6. Goście: Budka, Rotkiel

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze