Radwańska wygląda w ciąży ZNIEWALAJĄCO! Promienieje na ZDJĘCIACH

2020-02-25 19:35 FAN
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Już od kilku tygodni wiemy, że Agnieszka Radwańska i Dawid Celt spodziewają się dziecka. Po zakończeniu kariery Isia uaktywniła się w mediach społecznościowych, często pokazując zdjęcia. W poniedziałek wstawiła przepiękną fotografię z sesji, na którym wygląda zniewalająco! Ciąża zdecydowanie jej służy!

Choć wiele osób nienawidzi poniedziałków, to Agnieszka Radwańska zrobiła wiele, by umilić swoim fanom wejście w nowy tydzień. Isia pokazała zdjęcie z profesjonalnej sesji i trzeba przyznać, że na fotografii wygląda niesamowicie. Była polska tenisistka promienieje w ciąży. Stan błogosławiony służy jej znakomicie!

Zacznijmy dobry tydzień - napisała obok fotografii Radwańska, dodając hasztagi "dobra energia" czy "poniedziałek nie taki zły". Fani byli zachwyceni jednogłośnie przyznając, że na zdjęciu wygląda po prostu pięknie. Kapelusz, długie kolczyki, sweterek i włosy zasłaniające część twarzy dodają nie tylko uroku, ale i aury tajemniczości!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt w lipcu 2017 roku pobrali się w Krakowie. Jesienią 2018 roku Isia zakończyła karierę i nie ukrywała, że marzy o macierzyństwie. Przyszedł czas na nowy etap w życiu" - podzieliła się na koniec stycznia z fanami dobrą nowiną, zamieszczając urocze ZDJĘCIE malutkich dziecięcych bucików.

Najnowsze