Roger Federer przekazał FATALNE wiadomości! Bolesny cios dla wszystkich fanów tenisa!

2020-04-17 18:03 CH
Roger Federer
Autor: AP Roger Federer

Fani tenisa z utęsknieniem czekają na wznowienie rywalizacji ich idoli z kortów. Jednak końca tej pandemicznej gehenny nie widać, a kolejne wielkie imprezy są odwoływane. Właśnie przełożoną następną. Fatalne wiadomości przekazał Roger Federer. Laver Cup czyli widowiskowy i prestiżowy mecz Europa - Reszta Świata miał zostać rozegrany pod koniec września w Bostonie, ale słynny Szwajcar, jeden z inicjatorów i organizatorów zawodów, poinformował, że impreza została przełożona na przyszły rok.

Laver Cup to ukochane dziecko Rogera Federera. Rozgrywany jest od 2017 roku, właśnie z inicjatywy szwajcarskiego tenisisty. Rozgrywki nazwane są na cześć legendarnego australijskiego zawodnika, Roda Lavera. Drużyna Europejskiej i Drużyna Światowa w ciągu trzech dni walczą o punkty w rozgrywanych kolejno meczach. W zawodach brały udział największe gwiazdy, tworząc niesamowitą atmosferę. Dlatego Laver Cup cieszył się dużym, rosnącym z roku na rok, zainteresowaniem kibiców.

SEKSOWNA tenisistka Dominika Cibulkova poszła na całość! NAGIE ZDJĘCIE szokuje fanów!

Niestety w 2020 roku Laver Cup nie zostanie rozegrany. A wszystko oczywiście przez epidemię koronawirusa. - To bardzo smutne, że musieliśmy przełożyć imprezę na przyszły rok, ale nie mieliśmy innego wyjścia. Podjęliśmy tę decyzję świadomi tego, że najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich zaangażowanych w ten projekt. Jesteśmy rozczarowani, ale dobra wiadomość jest taka, że hala TD Garden w Bostonie w przyszłym roku też zamierza na ugościć. Już nie możemy się doczekać początku Laver Cup 2021. Do zobaczenia - powiedział Federer.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze