Rosyjska tenisistka prawie GOŁA wyszła z domu i wyrżnęła twarzą w śnieg! SZOKUJĄCE ZDJĘCIE pojawiło się w Internecie!

2020-04-01 22:53 CH
Anastazja Pawluczenkowa
Autor: Twitter Anastazja Pawluczenkowa

Na przedłużającej się kwarantannie znużeni monotonią sportowcy zaczynają nieco wariować i robią różne dziwne rzeczy. A jeżeli do tego dodamy jeszcze 1 kwietnia, to mieszanka robi się już niebezpiecznie wybuchowa. Przykładem jest Anastazja Pawluczenkowa. Słynna rosyjska tenisistka znana jest z poczucia humoru i teraz też zaskoczyła fanów zadziwiającym zdjęciem. Zajmująca obecnie 30. miejsce w rankingu WTA gwiazda z kortów leży skąpo ubrana w śniegu. Wygląda tak, jakby po niezłej imprezie padła na twarz! Zobaczcie to komiczne ZDJĘCIE.

Tenisowe gwiazdy w czasie kwarantanny z nudów robią zaskakujące rzeczy, a zdjęciami dzielą się ze spragnionymi sportowych emocji fanami. Szwajcar Stan Wawrinka spędził uroczy wieczór na randce z wielkim pluszowym misiem, z którym popijał winko. Jeszcze dalej poszła Słowaczka Dominika Cibulkova, która zamieściła odważne zdjęcie, na którym leży z nagą waginą, a na niej siedzą dwa psy. Zdumiewające wideo zamieścił też w sieci Diego Schwartzmann. Argentyńczyk zabawia się na nim ze swoją seksowną dziewczyną, wpychając jej twarz w ręcznik, na który wysypana jest mąka. Kolejną słynną tenisistką, której wyraźnie nudzi się w czasie przymusowego urlopu, jest Anastazja Pawluczenkowa.

Zajmująca 30. miejsce w rankingu WTA tenisistka zamieściła na Twitterze zdjęcie, na którym ubrana jest jedynie w bieliznę i skarpety. Leży twarzą w śniegu i prezentuje się jakby wróciła z ciężkiej popijawy, których w kraju naszych wschodnich sąsiadów nie brakuje. "1 kwietnia w Rosji. To żadne żarty. To poprawia nastrój" - skomentowała zabawne zdjęcie Anastazja Pawluczenkowa.

Słynna polska siatkarka zasłoniła PIERSI papierem toaletowym i tak wyszła z domu! WIDEO

Kto jest najlepszym piłkarzem świata? Wielki ranking "Super Expressu"!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze