Słynna polska siatkarka zasłoniła PIERSI papierem toaletowym i tak wyszła z domu! WIDEO

2020-03-30 13:14 CH
Siatkówka, kwalifikacje olimpijskie, Apeldoorm, Zuzanna Górecka, Malwina Smarzek
Autor: CEV Zuzanna Górecka (z lewej) i Malwina Smarzek świętują po wygranej 3:1 z Bułgarią

Epidemia koronawirusa i związana z tym kwarantanna to ciężka próba charakterów dla profesjonalnych sportowców, którzy przyzwyczajeni są do aktywności fizycznej. Gwiazdy ze stadionów i boisk dla zabicia nudy i przerwania monotonii robią różne śmieszne rzeczy, a zdjęciami i wideo dzielą się ze swoimi fanami. Zabawny filmik wrzuciła właśnie liderka siatkarskiej reprezentacji Polski. Malwina Smarzek-Godek pokazała, że w tych trudnych czasach nie traci dobrego humoru.

W czasie kwarantanny coraz więcej ludzi zaczyna nieco wariować. Niektórzy robią szalone i dziwne rzeczy, albo po prostu wygłupiają się, żeby jakoś zabić nudę i w lepszym nastroju przetrwać ten trudny czas. Malwina Smarzek-Godek również podzieliła się fanami śmiesznym filmikiem. Na nagranym wideo wychodzi z domu z powieszonymi na szyi rolkami papieru toaletowego. Nagle rozlega się dźwięk policyjnej syreny. Wystraszona siatkarka wraca natychmiast tam, skąd przed chwilą wyszła. Komentarzem jest wymowny hashtag #stayathome (zostać w domu).

Słynny tenisista złapał SEKSOWNĄ modelkę za głowę i wciskał jej twarz w mąkę [WIDEO]

Atakująca reprezentacji Polski z oczywistych powodów ma przerwę w rozgrywkach włoskiej ligi. Sytuacja we Włoszech jest dramatyczna, statystyki są wstrząsające, a obrazy z wojny toczonej przez lokalną służbę zdrowia z koronawirusem wywołują szok. Malwina Smarzek-Godek przebywa w Bergamo, gdzie epidemia zbiera od dawna potworne żniwo. Niedawno opowiedziała "Super Expressowi" o swoich przeżyciach i odczuciach. Możecie przeczytaj o tym TUTAJ.

Ładny gest Malwiny Smarzek-Godek. Siatkarka włączyła się w walkę z koronawirusem

koronawirus w sporcie

Najnowsze