Malwina Smarzek-Godek

i

Autor: Paweł Skraba Malwina Smarzek-Godek

Ładny gest Malwiny Smarzek-Godek. Siatkarka włączyła się w walkę z koronawirusem

2020-03-22 8:27

Cały świat walczy z koronawirusem, niektórzy bezpośrednio w służbie zdrowia, a inni – włączając się w akcje charytatywne i przeznaczając środki na rzecz pomocy w tej wojnie z pandemią. Do grupy tych ostatnich dołączyła najlepsza polska siatkarka Malwina Smarzek-Godek.

Atakująca reprezentacji Polski na co dzień gra we Włoszech – najbardziej dotkniętym zarazą kraju na świecie, a do tego w klubie z Bergamo – miasta, w którym liczba zgonów także należała ostatnio do najwyższych. Nic dziwnego, że Smarzek postanowiła włączyć się w pomaganie. Na swoim profilu internetowym ogłosiła aukcję charytatywną koszulki, w której grała w kadrze w poprzednim sezonie.

Maciej Muzaj wrócił z Syberii do kraju specjalnym lotem

„W walce przeciwko COVID-19 gramy wszyscy w jednej drużynie. Chciałabym dołączyć się do licytacji charytatywnych na rzecz wyznaczonych szpitali, pomagając w walce z koronawirusem. Wystawiam do walki koszulkę reprezentacji Polski z autografem, w której występowałam w reprezentacji w 2019 r. oraz piłkę marki hummel z autografem” – napisała Smarzek na swoim instagramowym profilu. Licytcja koszulki liderki reprezentacji Polski trwa do 28 marca. Zwycięzca wpłaci pieniądze na konto fundacji siepomaga.pl.

Inne informacje o koronawirusie w sporcie:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze