Robert i Anna Lewandowscy przeznaczą MILIONY na walkę z koronawirusem. Ważny apel pary!

2020-03-21 16:17 DaO
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Robert i Anna Lewandowscy

Walka z koronawirusem to cel nas wszystkich. Każdy z nas może w jakimś stopniu ograniczyć rozprzestrzeniać się chińskiej zarazie, a także można wspomóc naszą służbę zdrowia. W ciągu ostatnich kilku dni powstało wiele oddolnych inicjatyw, które pokazują jedność. Do walki ze śmiercionośnym wirusem włączyli się także Lewandowscy. Robert i Anna przeznaczą na ten cel ponad cztery miliony złotych.

Pandemia koronawirusa to jedno z najpoważniejszych wyzwań dla świata od wielu lat. Dotkniętych chińską zaraża jest już ponad dwieście tysięcy osób na całym globie. Sytuacja najpoważniej wygląda obecnie we Włoszech, gdzie zakażonych jest ponad czterdzieści tysięcy, a ponad cztery tysiące osób zmarło. Nie dziwi więc, że cały świat włącza się w walkę z koronawirusem.

Ile zarabia Robert Lewandowski? Jest w europejskiej czołówce!

O oddolnych inicjatywach słyszymy niemal codziennie. Dotyczą one zbierania funduszy, szycia maseczek, czy dostarczania posiłków dla lekarzy i pielęgniarek, którzy walczą o zdrowie i życie zakażonych. Sami narażając przy tym własne życie. Niedawno głośno było o pomocy, jaką zadeklarował Jakub Błaszczykowski. Piłkarz i jego fundacja "Ludzki Gest" przekazali 400 tys. zł na walkę z koronawirusem.

Jakub Błaszczykowski przekaże prawie PÓŁ MILIONA złotych na walkę z koronawirusem!

Teraz dołączyli się do tego Robert i Anna Lewandowscy. Na rzecz walki z koronawirusem przeznaczyli milion euro, czyli ponad cztery miliony złotych. - Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln euro na walkę z koronawirusem. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni - napisali w mediach społecznościowych.

Najnowsze