Słynny tenisista prawie NAGI leży przy butelkach z ALKOHOLEM! Jak po ciężkiej imprezie! [ZDJĘCIE]

2020-04-04 21:44 CH
Stan Wawrinka
Autor: Instagram Stan Wawrinka

W czasie epidemii koronawirusa i związanej z tym kwarantanny zmuszeni do izolacji słynni sportowcy prześcigają się w zabawnych filmach i zdjęciach, na których pokazują, jak zabijają nudę. Szwajcarski tenisista Stan Wawrinka odkrył w sobie talent komediowy. Posty, które publikuje w mediach społecznościowych, to kolejne hity Internetu. Teraz Wawrinka zamieścił zabawne zdjęcie, na którym... widać go w aż sześciu wersjach. A wszystkie w bardzo imprezowych nastrojach.

Słynny szwajcarski tenisista Stan Wawrinka zabija związaną z kwarantanną nudę, montując śmieszne filmiki i zdjęcia. Niedawno podzielił się z fanami zabawną fotografią, na której... raczył się winem przy stole w towarzystwie wielkiego pluszowego misia. Wyglądało to na romantyczną randkę! "Oto moja randka w sobotni wieczór w czasie kwarantanny. A jak tam u was?" - napisał Stan Wawrinka, dodając wymowne hashtagi "tak, nudzi mi się", "zostańcie w domu", "bądźcie bezpieczni", "przestrzegajcie zasad", "życzcie mi powodzenia", "chyba zaczynam wariować". Stan Wawrinka niedawno rozstał się z piękną dziewczyną, chorwacką tenisistką Donną Vekić. I chyba doskwiera mu samotność. Ma jednak świetne pomysły, jak zabić nudę. Kiedy 28 marca kończył 35 lat, zmontował zabawny filmik z... urodzinowej imprezy. Na przyjęciu bawił się w towarzystwie... swoich klonów. Zobaczcie to zabawne WIDEO.

SEKSOWNA Donna Vekić rywalką Igi Świątek. To dla niej Stan Wawrinka zostawił żonę ZDJĘCIA

Teraz Stan Wawrinka znów zaskoczył. Trzykrotny mistrz turniejów wielkoszlemowych cały czas stara się nie tracić dobrego humoru. Najnowsze zdjęcie, którym rozbawił swoich licznych fanów, przedstawia znów sobotnią imprezę, a słynący z potężnego bekhendu Szwajcar bawi się na nim na całego. I aż dwoi się i troi. "Którym Stanem będziesz w tą sobotnią noc?" - skomentował fotkę Wawrinka. Poniżej komiczne ZDJĘCIE, które Stan opatrzył w swoim stylu wymownymi hashtagami: "Udawaj, aż ci się uda", "Kwarantanna, sobotni wieczór", "Znudzony i szalony", "Wybierz swojego Stana", "Zostań w domu".

SEKSOWNA tenisistka zdjęła MAJTKI i zakryła się psem! Teraz kusi w EROTYCZNEJ sesji! ZDJĘCIA