Super Sportowiec Kwietnia: zagłosuj na Huberta Hurkacza i wygraj pieniądze!

2021-04-30 6:20 Jakub Waśko
Hubert Hurkacz
Autor: SE Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz to wielka nadzieja polskiego tenisa. Od dłuższego czasu wrocławianin puka do ścisłej światowej czołówki. Na początku kwietnia Hurkacz zrobił furorę w Stanach Zjednoczonych. Na turnieju ATP Miami nie miał sobie równych i sprawił, że polscy kibice tenisa znowu przeżyli chwile wielkiej radości. Tym wielkim sukcesem nasz rodak zasłużył sobie na nominację w plebiscycie Super Sportowiec Kwietnia. W nim wygrywa nie tylko wspaniały sportowiec, lecz także sześciu głosujących, na których czeka łączna pula nagród w wysokości 3000 złotych!

Kim jest Hubert Hurkacz?

Hubert Hurkacz urodził się 11 lutego 1997 roku. Wysoki, bo mierzący 196 centymetrów, tenisista od dłuższego czasu postrzegany jest jako wielki talent nie tylko w Polsce, lecz także na świecie. Lata wyrzeczeń zaczęły procentować. Wciąż młody sportowiec ma na koncie już trzy zwycięstwa w turniejach ATP. Po raz pierwszy triumfował w sierpniu 2019 roku na zawodach w Winston-Salem. Na początku tego roku wygrał w Delray Beach, a w kwietniu dorzucił do tego kolejny tytuł.

Zobacz: Super Sportowiec Kwietnia: Wygraj 500 złotych i wybierz najlepszego! To dziecinnie proste!

Hubert Hurkacz - kandydat w plebiscycie Super Sportowiec Kwietnia

Hubert Hurkacz nominację w plebiscycie Super Sportowiec Marca „Super Expressu” i sport.se.pl wywalczył dzięki świetnemu występowi na turnieju ATP w Miami. W finale 4 kwietnia okazał się lepszy po dwóch setach od Jannika Sinnera. Świetnymi meczami na twardej nawierzchni w Stanach Zjednoczonych zaskarbił sobie sympatię kolejnych kibiców nie tylko w Polsce, lecz także w innych krajach.

Sprawdź: Super Sportowiec Kwietnia: Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?

Super Sportowiec Kwietnia - jak głosować?

W plebiscycie Super Sportowiec Kwietnia Super Expressu nominowana jest trójka polskich zawodowych sportowców. Hubert Hurkacz o zaszczytne miano powalczy z wojownikiem MMA Mateuszem Gamrotem i judoczką Beatą Pacut. Głosować na swojego faworyta można W TYM MIEJSCU. Należy zaznaczyć swój wybór, uzasadnić go i uzupełnić dane kontaktowe. Głosowanie potrwa od 30 kwietnia do 12 maja, a zwycięzcę ogłosimy 13 maja. Warto wesprzeć swoich idoli, ponieważ na 6 osób spośród wszystkich, które wezmą udział w głosowaniu, czeka nagroda w wysokości 500 złotych. Łączna pula nagród to 3000 złotych!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze