Świątek - Gauff O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj Miami Polka czeka na koniec tego meczu! KIEDY gra Iga Świątek Miami

i

Autor: AP Świątek - Gauff O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj Miami Polka czeka na koniec tego meczu! KIEDY gra Iga Świątek Miami

Świątek - Gauff O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj Miami Polka czeka na koniec tego meczu! KIEDY gra Iga Świątek Miami

2022-03-28 19:54

Świątek - Gauff O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Miami Kiedy gra Iga Świątek dzisiaj. Iga Świątek po serii trzynastu zwycięstw czeka już na kolejny mecz. Dzisiaj wieczorem zagra w IV rundzie Miami Open z Cori Gauff (nr 17), wielką nadzieją amerykańskiego tenisa. Iga Świątek mecz z Amerykanką rozpocznie, gdy zakończy się spotkanie, które już trwa. Sprawdź o której gra Iga Świątek mecz dzisiaj Miami Świątek - Gauff O której gra Iga Świątek.

Świątek - Gauff O której godzinie gra Iga Świątek dzisiaj Miami

Iga Świątek już dzisiaj zagra z Coco Gauff (nr 17 WTA) o awans do ćwierćfinału Miami Open. Polka miała mało czasu na odpoczynek po poprzednim meczu, a za nią przecież bardzo intensywne tygodnie. Początek meczu Świątek - Gauff ok. godziny 21-21.30 polskiego czasu, po zakończeniu meczu Naomi Osaka - Alison Riske. "Teraz czas na trochę odpoczynku… Zaskakująco mało tego czasu, co będzie dość wymagające dla mnie i zespołu, ale jak zawsze damy z siebie 100 procent" - napisała na Twitterze Iga Świątek, wbijając szpileczkę organizatorów Miami Open. 18-letnia Amerykanka Coco Gauff ma cztery godziny więcej na regenerację.

Świątek - Gauff KIEDY gra Iga Świątek Miami O której gra Iga Świątek kolejny mecz

Cori Gauff znana bardziej jako Coco Gauff to ogromny talent i wielka nadzieja amerykańskiego tenisa. Charyzmatyczna zawodniczka nazywana jest następczynią sióstr Williams i odważnie rozpycha się łokciami w seniorskim tenisie. Narobiła w nim dużego zamieszania. Coco Gauff nie boi się też komentować ważnych problemów społecznych. Iga Świątek grała już raz z 18-letnią Amerykanką, niespełna rok temu w Rzymie (2021 r.). Tenisistka z Raszyna ograła wtedy Gauff 7:6, 6:3, rozgrywając drugi mecz jednego dnia. Atutem ciemnoskórej Amerykanki jest niewątpliwie potężny serwis. Gra ofensywny tenis oparty na mocnych uderzeniach z głębi kortu. Do IV rundy Miami Open awansowała po zaciętym meczu i zwycięstwie 7:6, 7:5 nad Chinką Shuai Zhang.

Iga Świątek; Mój tata zaszczepił mi patriotyzm

Świątek - Gauff O KTÓREJ GODZINIE mecz dzisiaj Miami

Iga Świątek do IV rundy Miami Open awansowała po zwycięstwie 6:0, 6:3 nad Amerykanką Madison Brengle. Grała jak natchniona, popisując się kapitalnymi akcjami. - Czuję, że jestem w dobrej formie, gram dobry tenis i na tym się koncentruję – powiedziała Iga Świątek po tym spotkaniu. - Wiem, że po moim awansie w rankingu może być większa presja, ale z drugiej strony, kiedy wspinałem się w górę i wchodziłem do Top-10 i Top-5, czułem to samo. Więc po prostu skupiam się na mojej grze. Nie wiem, co będzie po turnieju, gdy adrenalina opadnie i będę miała więcej czasu, żeby się tym trochę bardziej stresować, ale na razie czuję się świetnie. To mi nie przeszkadza, to jest bardziej motywujące. Więc to jest świetne - dodała Iga Świątek, która może jako czwarta tenisistka w historii zgarnąć tzw. słoneczny dublet, jak nazywany jest triumf w obu marcowych amerykańskich turniejach - w Indian Wells i w Miami. Wcześniej dokonały tego Steffi Graf, Kim Clijsters i Wiktoria Azarenka. - Najtrudniejsze jest przyzwyczajenie się do panujących tutaj warunków - mówi Iga Świątek. - Jest ogromna różnica między warunkami tutaj a tymi w Indian Wells - podkreśla Polka. W Miami jest dużo większa wilgotność, a korty położone są na poziomie morza (w Indian Wells wyżej). Są też szybsze niż te w w Kalifornii.

Świątek - Gauff O której gra Iga Świątek Miami KIEDY mecz Świątek

Mecz Iga Świątek - Cori Gauff w IV rundzie Miami Open zostanie rozegrany w poniedziałek 29 marca 2022 r. Początek meczu Świątek - Gauff ok. godziny 21 polskiego czasu (trzeci mecz od godz. 18). Transmisja TV z turnieju WTA w Miami na antenie Canal+ Sport.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz tych tenisistów? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Tenisista na zdjęciu to...
Rafael Nadal
Najnowsze