Iga Świątek KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE gra?

Autor: AP Iga Świątek KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE gra?

Świątek - Kontaveit GODZINA meczu Wiemy, O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek w IV rundzie AO PLAN GIER

2020-01-26 7:27

Świątek - Kontaveit O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek w IV rundzie Australian Open? To zadanie zadają kibice, którzy niecierpliwie czekają na kolejny mecz rewelacyjnej Polki w Melbourne Wiemy już, KIEDY gra Świątek. Organizatorzy właśnie podali plan gier na poniedziałek 27 stycznia. Wiemy już, zatem jaka jest GODZINA meczu Świątek - Kontaveit w 4. rundzie AO Australian Open. Iga Świątek o awans do ćwierćfinału AO 2020 zagra z Estonką Anett Kontaveit. Niestety spotkanie zostanie rozegrane, kiedy w Polsce będzie środek nocy. KIEDY mecz Świątek - Kontaveit. Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra w IV rundzie AO? Informacje poniżej.

Iga Świątek KIEDY gra w 4. rundzie AO O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek

Iga Świątek w znakomitym stylu awansowała do IV rundy Australian Open po zwycięstwie 7:5, 6:3 nad Chorwatką Donną Vekić. Polska tenisistka po świetnym pierwszym secie na początku drugiej partii na moment straciła koncentrację, co kosztowało ją utratę podania. Niezrażona tym Świątek walczyła, próbując odrobić straty. I w końcu się udało. Końcówka drugiego seta znów należała do Polki. Świątek czeka już na mecz o ćwierćfinał. Z KIM gra Iga Świątek w IV rundzie Australian Open? I KIEDY gra Iga Świątek w 4. rundzie Australian Open? Kolejną rywalką Polki będzie Estonka Anett Kontaveit (nr 31 WTA), która tak jak Iga w Melbourne zachwyca wysoką formą. W III rundzie zdemolowała 6:0, 6:1 Szwajcarkę Belindę Bencic. To będzie już drugie starcie Świątek z Kontaveit. Pierwszy pojedynek miał miejsce w 2019 roku przed US Open, w turnieju WTA w Cincinnati. Estonka pokonała wtedy młodą Polkę 6:4, 7:6(2). - Grałyśmy ze sobą w Cincinnati to był naprawdę fajny mecz - wspomina Iga Świątek. - Pamiętam, że o mojej porażce zdecydowało kilka piłek i że byłam wtedy naprawdę zmęczona. Nie mam żadnych oczekiwań przed tym spotkaniem. Chcę zagrać fajny mecz, może na dużym stadionie i to wszystko. Przed turniejem nie stawiałam sobie żadnych celów i teraz też po prostu czekam na kolejny mecz. Zobaczymy co się wydarzy - dodała Polka.

Iga Świątek KTÓREJ GODZINIE gra Świątek w IV rundzie Australian Open

Świątek - Kontaveit KIEDY mecz w IV rundzie Australian Open? Informacje poniżej. Fenomenalna Iga Świątek nie zwalnia tempa, choć przyznaje, że czuje już duże zmęczenie. Po zwycięstwie 7:5, 6:3 nad Chorwatką Donną Vekić rewelacyjna tenisistka zameldowała się już w IV rundzie Australian Open i czeka już na mecz o ćwierćfinał. Jej rywalką będzie Estonka Anett Kontaveit. Polka spisuje się w Australian Open rewelacyjnie. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę długą przerwę w grze młodej Polki przed tym wielkoszlemowym turniejem. Z powodu urazu stopy Świątek wróciła w Melbourne do gry po blisko 5 miesiącach. W meczu z Donną Vekić (7:5, 6:3) znów nie straciła seta, choć w drugim secie szybko straciła serwis i musiała odrabiać straty. - To był na pewno najtrudniejszy mój mecz w tym turnieju. Grałam z doświadczoną zawodniczką, a to zawsze jest trudne. To był też pierwszy dzień, kiedy czułam, że moje ciało nie do końca się mnie słucha. Po pierwszych dwóch meczach byłam naprawdę zmęczona. Nie grałam meczów od 5 miesięcy, a teraz zagrałam dwa w ciągu dwóch dni - powiedziała Iga Świątek na pomeczowej konferencji prasowej. Obawiałam się tego meczu. Pojawiły się myśli, że może nie dam rady go wygrać. Nie czułam takiej pewności siebie jak przed poprzednimi dwoma meczami. Pomogło mi przygotowanie mentalne. Starałam się odgonić te złe myśli. To właśnie dlatego pracuję z psychologiem - dodała Iga. Polka w maju skończy zaledwie 19 lat, ale już po raz drugi w karierze zagra w IV rundzie Szlema. Poprzednio tak daleko doszła w poprzednim roku we French Open.- Teraz jestem bardziej spokojna. Zagram po raz drugi w IV rundzie Szlema, a to już robi różnicę. To nie jest tak, że już do tego przywykłam, ale to nie będzie już mój pierwszy raz. Na French Open byłam zaskoczona, że tak daleko doszłam. Teraz jest inaczej. Tak dużo na to pracowałam, że czuję, że na to zasłużyłam. W pierwszym roku w tourze brakowało mi pewności siebie. Teraz czuję, że mam wszystko czego potrzebuję, żeby grać z najlepszymi zawodniczkami. I jeżeli będę dalej ciężko pracować, to kto wie co się wydarzy - powiedziała Iga Świątek.

Świątek - Kontaveit O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek w IV rundzie AO

Iga Świątek nie przestaje zadziwiać. Polska tenisistka jest już w IV rundzie Australian Open. Forma i sukcesy młodej Świątek w Melbourne to tym większa zaskoczenie, że Iga do rywalizacji w Australian Open przystąpiła po blisko 5 miesięcy przerwy w grze. Ostatni mecz rozegrała pod koniec sierpnia w nowojorskim US Open. Potem miała problemy z przeciążeniowym urazem stopy i profilaktycznie zakończyła wcześniej sezon, żeby nie ryzykować pogłębienia kontuzji. Później też zaczęła przygotowania do nowego sezonu. - Co prawda nie grałam od pięciu miesięcy, ale mimo to nie brakowało mi pewności siebie, bo bardzo dobrze przepracowałam okres przygotowawczy. Mam też doświadczenie jeżeli chodzi o wracanie po kontuzji i je wykorzystałam - powiedziała w rozmowie z Eurosportem Iga Świątek, która w 2017 roku przeszła operację stawu skokowego. - Pięć tygodni temu zaczęłam biegać i od tego czasu trenowałam już na sto procent, więc zdążyliśmy zrobić cały okres przygotowawczy i wiedziałam, że jestem gotowa.

Świątek - Kontaveit KIEDY mecz? Świątek KIEDY gra w 4. rundzie AO

Iga Świątek - Anett Kontaveit KIEDY mecz? O której godzinie gra Iga Świątek w IV rundzie Australian Open? Iga Świątek zagra z Anett Kontaveit w poniedziałek 27 stycznia (noc z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego). Początek meczu Świątek - Kontaveit ok. godziny 2.30 polskiego czasu. Transmisje na żywo z Australian Open 2020 na antenach Eurosportu 1 i Eurosportu 2. Stream online w usłudze Eurosport Player. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online z meczu Świątek - Kontaveit w IV rundzie AO.