Świątek - Vekić: Transmisja TV STREAM ONLINE. Gdzie oglądać NA ŻYWO?

2020-02-23 23:58 MC
Iga Świątek
Autor: EastNews Iga Świątek

Iga Świątek i Donna Vekić zagrają w I rundzie WTA Doha. Transmisja TV albo stream online - gdzie oglądać na żywo mecz Świątek - Vekić? O której godzinie? Sprawdźcie informacje na temat transmisji TV i streamu online z meczu Świątek - Vekić.

Świątek miała pierwotnie zmierzyć się z Białorusinką Aryną Sabalenką. Z turnieju wycofała się jednak Rumunka Simona Halep, co spowodowało przetasowania w drabince. W związku z tym, w poniedziałek w I rundzie turnieju WTA Doha dojdzie do meczu Świątek - Vekić, czyli 49. i 23. zawodniczki światowego rankingu. Obie tenisistki miały okazję spotkać się w III rundzie tegorocznego Australian Open. Lepsza okazała się Polka, wygrywając 7:5, 6:3 i awansując do 1/8 finału. - Gra z tak doświadczoną rywalką jest zawsze trudna. Nie czułam się zbyt pewnie przed tym spotkaniem - mówiła wówczas polska tenisistka.

Mecz Świątek - Vekić zaplanowano w poniedziałek na korcie 1. Ich spotkanie zostanie rozegrane jako trzecie w kolejności od godziny 12:00. Wcześniej zmierzą się Chinka Shuai Zhang z Hiszpanką Carlą Suarez Navarro oraz Chorwatka Petra Martić z Czeszką Barborą Strycovą. Zwyciężczyni meczu Świątek - Vekić zagra z Rosjanką Swietłaną Kuzniecową.

Świątek - Vekić: Transmisja TV STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz NA ŻYWO?

Mecz Świątek - Vekić będzie można obejrzeć na żywo w Internecie. Stream online na stronie sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport. W przypadku TV retransmisja w TVP Sport o godz. 23:05. Początek meczu Świątek - Vekić w poniedziałek 24 lutego ok. godziny 15:00.

Na żywo

WTA Doha: Iga Świątek - Donna Vekić

Witamy w relacji na żywo z meczu I rundy turnieju WTA Doha Iga Świątek - Donna Vekić. Początek spotkania około godziny 15:00. Serdecznie zapraszamy!

W oczekiwaniu na mecz Igi Świątek zobaczcie, jak radzą sobie na innych kortach.

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:30.

Świątek i Vekić miały okazję spotkać się w III rundzie tegorocznego Australian Open. Lepsza okazała się Polka, wygrywając 7:5, 6:3, dzięki czemu awansowała do 1/8 finału.

Za moment zaczynamy!

Gramy!

0:1

Pierwszy gem przy serwisie Świątek był bardzo zacięy. Doszło do gry na przewagi. Niestet, Vekić przełamała Polkę.

1:1

Serwis Vekić. To był gem, o którym rywalka Polki będzie chciała jak najszybciej zapomnieć. Świątek wygrała do zera! Brawo!

2:1

Świątek wygrała błyskawicznie trzy punkty dzięki serwisowi, popisując się przy okazji dwoma asami. Polka popełniła podwójny błąd serwisowy i zrobiło się 40:15. Na koniec oglądaliśmy wymianę, po której Vekić trafiła w siatkę. Gem dla Świątek!

3:1

W tym gemie mieliśmy pierwszy challenge w tym meczu - Vekić się pomyliła. Chwilę później popełniła błęd, poprosiła o challenge i znów się pomyliła... Światek miała dwa break pointy, wykorzystała pierwszy i wygrała gema!

3:2

Przy serwisie Świątek do gry wróciła Vekić, która prowadziła w pewnym momencie 40:30. Chwilę później gem skończył się błędem Polki.

3:3

Gem zaczął się od podwójnego błędu serwisowego Vekić. Chorwatka miała spore problemy przez silny wiatr. Ostatecznie, wygrała go do 30, wyrównując stan meczu.

4:3

Świątek pewnie wygrywała kolejne punkty. Gem do zera!

5:3

Świątek prowadziła 30:15. W międzyczasie Vekić popełniła podwójny błąd serwisowy. Polka miała dwa break pointy. Chorwatka obroniła oba. Trzeci break point i gem dla Świątek!

5:4

Ten gem nie układał się po myśli Świątek. Przegrywała przy własnym serwisie 0:30 i 15:40. Pierwszego break pointa obroniła, drugiego niestety już nie.

6:4

Vekić kolejny raz nie radziła sobie z serwisem przy mocnym wietrze na korcie. Efekt? Świątek prowadziła 40:0, mając trzy piłki setowe. Ostatecznie, Polka wygrała gema do 15 i całego pierwszego seta!

Na trybunach widać polskich kibiców. Za moment zaczynamy drugiego seta.

Gramy!

6:4, 1:0

Serwis Świątek. Polka w pewnym momencie popełniła prosty błąd i przegrywała 15:30. Na szczęście w kolejnej akcji popisała się ładnym zagraniem i było 30:30. Na koniec lob i gem dla Świątek!

6:4, 1:1

Pewny gem w wykonaniu Vekić. Do zera.

6:4, 1:2

Świetny początek w wykonaniu Świątek - 30:0. Później do głosu doszła Vekić i zrobiło się 30:30, później 40:40. Świątek obroniła pierwszego break pointa. W kolejnej akcji Polka źle zagrała, czym była wyraźnie poirytowana. Przełamanie - gem dla Vekić.

6:4, 1:3

Serwis Vekić. Gem do 15 dla Chorwatki.

Karolina Muchova, która wyeliminowała Magdę Linette, zakończyła swój udział w turnieju.

6:4, 2:3

Pewnie wygrany gem Świątek.

6:4, 2:4

Serwis Vekić. Gra była dość wyrównana. W ważnych momentach Światek dwa razy zagrała znakomicie z głębi kortu. Doszło do gry na przewagi, w trakcie której nie brakowało walki na całego. Vekić obroniła trzy break pointy i ostatecznie wygrała gema.

6:4, 3:4

Gem dla Świątek zakończony ładnym zagraniem. Oby tak dalej!

6:4, 3:5

Gem Vekić do 15.

6:4, 4:5

Świątek wygrała gema do 30. Za chwilę będzie miała ostatnią szansę, by odłamać rywalkę.

6:4, 5:5

Świątek, przy stanie 15:0, wdała się w dyskusję z panią arbiter, nie zgadzając się z jej decyzją. Rozmowa trwała długo. Polka nie przekonała arbiter do swojego punktu widzenia i było 15:15. Kolejna długa wymiana padła łupem Polki, która skwitowała to głośnym okrzykiem. Vekić znalazła się w trudnej sytuacji - dwa break pointy. Pierwszego obroniła. Później Świątek trafiła wzdłuż linii i wygrała gema!

6:4, 6:5

Świątek przy swoim serwisie miała trochę problemów. Kluczowa okazała się długa wymiana, zakończona ostatecznie sukcesem Światek. Było po 30. Później po 40. Po kolejnej długiej wymianie, która padła łupem Polki, jej rywalka była wściekła. Aż rzuciła rakietą o kort, za co otrzymała ostrzeżenie. Gem dla Świątek!

6:4, 7:5

Świątek, przy serwisie Vekić, imponowała spokojem. Przy prowadzeniu 30:0 wyglądała nawet na zbyt spokojną, co skończyło się punktem dla Chorwatki. Chwilę później, po zagraniu po siatce, było 40:15 dla Świątek. Polka nie wykorzystała pierwszej piłki meczowej. Drugą zamknęła mecz. Brawo!

Dziękujemy, że byliście z nami. Zapraszamy na kolejne relacje na Sport.se.pl.

Najnowsze