Tomasz Świątek, Iga Świątek

i

Autor: Marcin Wziontek / SUPER EXPRESS Tomasz Świątek, Iga Świątek

Wszystko jasne!

Tata Igi Świątek odpowiedział na plotki na jej temat. Mówiło się o tym głośno, tenisistka złożyła obietnicę

2022-07-22 8:34

Iga Świątek po krótkich wakacjach znów poczuje przyjemność z gry na korcie. Polska tenisistka wystąpi podczas jedynego w Polsce turnieju z cyklu WTA. W Warszawie pojawi się pierwszy raz od kilku lat. W sprawie jej występu pojawiały się różne plotki. Wątpliwości w tej sprawie rozwiał jej tata, Tomasz Świątek. Ten przyznał, że numer 1 światowych rankingów złożyła obietnicę.

Na ten moment polscy kibice tenisa czekali naprawdę długo. Nieczęsto na naszych kortach można podziwiać najlepszych zawodników globu. Tak się stanie podczas turnieju WTA w Warszawie. Jedyna impreza tej rangi w naszym kraju przyciągnie na kibiców tysiące fanów tej dyscypliny. Wśród zawodników będzie m.in. liderka kobiecego cyklu Iga Świątek. Kompletna dominatorka pojawi się w stolicy, choć wiele osób w to mocno powątpiewało. Na plotki postanowił odpowiedzieć Tomasz Świątek.

WTA Warszawa: Tomasz Świątek odpowiada na plotki o córce

Kibice zastanawiali się, czy Iga Świątek naprawdę przyjedzie do Warszawy i weźmie udział w średnio prestiżowym turnieju. Biorąc pod uwagę większe imprezy, WTA Warszawa nie musiałoby robić wrażenia na liderce rankingu. Mimo to, Świątek zdecydowała się wystąpić w stołecznym turnieju. Kibice plotkowali, że tak się nie stanie.

Iga Świątek przed WTA Warszawa: Superzmobilizowana i zestresowana! Zapomniałam już o wakacjach

- Bardzo mi miło, że turniej jest w Warszawie. Jak umawialiśmy się, że ten turniej będzie w stolicy, nie było opcji, że Iga Świątek będzie pierwsza na świecie. Dużo jest podejrzeń, że nagle może nie zagrać na tym turnieju. Zapewniam, że będzie grała. Mam zapewnienia po rozmowie ojca z córką, że będzie grała od początku do końca. Jest zaangażowana na sto procent - powiedział Tomasz Świątek.

Iga Świątek i Agnieszka Radwańska trenowały razem w Warszawie. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

WTA Warszawa - szczegóły turnieju

Turniej WTA w Warszawie rozpocznie się w poniedziałek 25 lipca. Impreza potrwa do niedzieli, 31 lipca. Wśród tenisistek nie zabraknie najlepszej zawodniczki globu, Igi Świątek. To ona będzie największą gwiazdą wydarzenia.

Iga Świątek haniebnie skrzywdzona! To się nie mieści w głowie, kibice Polki aż zgrzytają zębami!

Czykier: chciałbym zagrać mecz z Igą Świątek

Jesteś fanem tenisa? Sprawdź się w naszym quizie! Ile wiesz o najlepszej tenisistce świata, Idze Świątek? Prawdziwi kibice nie będą mieli problemów.

QUIZ. Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 11
Gdzie urodziła się Iga Świątek?

Robert Lewandowski rozbije w Barcelonie bank? Ile zarobi w nowym klubie?

Posłuchaj podcastu i poznaj nowe szczegóły transferu dekady!

Listen to "Lewandowski w Barcelonie! Z jakim numerem? Ile zarobi? Kiedy zagra?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze