Iga Świątek

i

Autor: AP Iga Świątek

Tego Iga się nie spodziewała!

Trening Igi Świątek w Indian Wells przerwany przez parę kibiców! Nagle wydarzyło się to, zaskakująca sytuacja! ZDJĘCIA

2023-03-06 11:57

Iga Świątek trenuje w Indian Wells, przygotowując się do obrony tytułu w tym wielkim turnieju w Kalifornii. Jej sparing z Sofią Kenin nagle został przerwany przez... zaręczyny! Para kibiców pojawiła się na korcie, a polska gwiazda była świadkiem zaskakujących oświadczyn. - Czy mogę przyjść na ślub? - zażartowała Iga Świątek cytowana przez oficjalną stronę turnieju w Indian Wells. A zaręczona para oczywiście skorzystała z wyjątkowej okazji i zrobiła sobie z liderką rankingu WTA pamiątkowe zdjęcie.

Iga Świątek od kilku dni jest już w Indian Wells, gdzie rusza wielki turniej. Polka będzie w nim bronić tytułu. Nasza gwiazda po triumfie rok temu w Kalifornii wskoczyła na fotel wiceliderki rankingu WTA, a zaraz potem - po zakończeniu kariery przez Ashleigh Barty - została numerem 1. Iga Świątek rywalizacją w Indian Wells zacznie od 2. rundy, a pierwszy mecz rozegra najwcześniej w piątek (losowanie drabinki w nocy z poniedziałku na wtorek). Wcześniej wraz z Hubertem Hurkaczem powalczy w pokazowym turnieju miksta Tie Break Tens.

Iga Świątek świadkiem zaręczyn! Zabawna scena w czasie treningu w Indian Wells

Trening Igi Świątek z Sofią Kenin w Indian Wells został przerwany przez parę kibiców, która postanowiła... zaręczyć się na korcie. W towarzystwie przyglądającej się tej romantycznej scenie polskiej gwiazdy. - Czy mogę przyjść na ślub? - zażartowała Iga, która zrobiła sobie z zakochaną parą pamiątkowe zdjęcie.

Iga Świątek walczy w Indian Wells. Polka broni tytułu

Iga Świątek właśnie rozpoczęła już 49. tydzień panowania na tronie liderki rankingu WTA, a teraz powalczy w Indian Wells Malowniczo położony kompleks Indian Wells Tennis Garden nazywany jest tenisowym rajem. Powstał w 2000 r. niedaleko Palm Springs w Kalifornii na spalonej słońcem pustyni, z której roztacza się niesamowity widok na pobliskie góry. W 2009 r. jego właścicielem został miliarder Larry Ellison, jeden z najbogatszych ludzi na świecie. To jego ogromne nakłady finansowe sprawiły, że ten tenisowy raj stał się najbardziej nowoczesnym i luksusowym kompleksem na świecie. Turniej w Indian Wells rangą i prestiżem ustępuje tylko turniejom wielkoszlemowym. Mistrzowie zgarną po 1,26 mln dolarów (rok temu 1,23 mln). Iga Świątek rok temu w finale pokonała 6:4, 6:1 Greczynkę Marię Sakkari, kontynuując swoją niezwykłą serię zwycięstw. Zaraz potem została liderką rankingu WTA i nie oddała prowadzenia aż do dzisiaj.

Iga Świątek na ścianie szkoły w Raszynie! Gwiazda będzie miała swój mural
Listen on Spreaker.
Najnowsze