Ashleigh Barty

i

Autor: AP Ashleigh Barty

Typy i kursy. Ashleigh Barty z trzecim Wielkoszlemowym tytułem? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-01-28 10:33

Ashleigh Barty – Danielle-Rose Collins typy i kursy. Niestety, Idze Świątek nie udało się awansować do swojego drugiego w karierze finału turnieju Wielkoszlemowego. O końcowy triumf ostatecznie powalczą Amerykanka Danielle-Rose Collins oraz rozstawiona z nr 1 Australijka Ashleigh Barty. Czy zdaniem TOTALbet przedstawicielka gospodarzy sięgnie po zwycięstwo, wygrywając tym samym trzeci turniej Wielkiego Szlema w karierze? Ashleigh Barty – Danielle-Rose Collins typy bukmacherskie.

Napisać, że Ashleigh Barty jest obecnie w znakomitej dyspozycji, to tak naprawdę nic nie napisać. Podczas Australian Open przedstawicielka gospodarzy zmiata z kortu kolejne rywalki, nie dając im nawet złudzeń w kontekście nawiązania równorzędnej walki. Rozstawiona z nr 1 zawodniczka w sześciu dotychczasowych spotkaniach nie oddała przeciwniczkom choćby jednego seta, a jej najdłuższy pojedynek trwał… 76 minut! W pozostałych meczach Australijka ogrywała swoje rywalki w ok. 60 minut, demonstrując tym samym swoją siłę. Dość powiedzieć, że Barty w całym turnieju oddała zaledwie 21 gemów. Nic więc dziwnego, że TOTALbet upatruje w niej zdecydowanej faworytki sobotniego finału, oceniając jej szanse niemal czterokrotnie wyżej niż Danielle-Rose Collins. Dla 25-latki ewentualny triumf w Australian Open byłby już trzecim wygranym turniejem Wielkiego Szlema – wcześniej wygrywała już bowiem Roland Garros (2019) oraz Wimbledon (2021).

Pogromczyni Igi Świątek z pewnością nie będzie jednak chciała tanio sprzedać skóry. Tym bardziej, że także Danielle-Rose Collins podczas tegorocznego Australian Open prezentuje naprawdę wysoką formę. 28-letnia Amerykanka dochodząc do ścisłego finału poprawiła już swoje największe osiągnięcie w turniejach Wielkoszlemowych, ale z pewnością wciąż ma apetyt na więcej. Co więcej, w spotkaniu półfinałowym przeciwko Polce zademonstrowała prawdziwy pokaz siły. Collins grała znakomicie, całkowicie dominując naszą najlepszą tenisistkę i zaskakująco łatwo – aczkolwiek jak najbardziej zasłużenie – wygrywając w dwóch setach (6:4, 6:1). Mecz przeciwko faworytce gospodarzy będzie jednak dużo, dużo trudniejszy, o czym świadczą m.in. kursy przygotowane na to spotkanie przez TOTALbet. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na wygraną Ashleigh Barty płaci bowiem zaledwie 1.20 zł, analogiczna wygrana  przypadku triumfu Danielle-Rose Collins wynosi natomiast 4.70 zł.

Sonda
Kto wygra Australian Open 2022?

Kursy TOTALbet:

  • Zwycięzca:

Ashleigh Barty – 1.20                     Danielle-Rose Collins – 4.70

  • Dokładny wynik:

Ashleigh Barty 2:0 – 1.52

Ashleigh Barty 2:1 – 3.85

Danielle-Rose Collins 2:0 – 8.00

Danielle-Rose Collins 2:1 – 9.00

  • Ashleigh Barty wygra seta:

tak – 1.07                                         nie – 7.20

  • Danielle-Rose Collins wygra seta:

tak – 2.27                                         nie – 1.57

  • Liczba setów w meczu:

2 – 1.35                                             3 – 2.85

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Ashleigh Barty – Danielle-Rose Collins dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze