Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO

Typy i kursy. Iga Świątek na ostatniej prostej do finału [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-01-26 10:01

Iga Świątek – Danielle-Rose Collins typy i kursy. Cóż to był za pojedynek! Iga Świątek po ponad trzygodzinnym thrillerze pokonała ostatecznie Estonkę Kaię Kanepi, meldując się tym samym w półfinale Australian Open. Tam czekała już na nią Amerykanka Danielle-Rose Collins, która kilka godzin wcześniej bez większych problemów rozprawiła się z Francuzką Alize Cornet. Która z zawodniczek ma wg TOTALbet większe szanse na występ w sobotnim finale? Iga Świątek – Danielle-Rose Collins typy bukmacherskie.

Wydawało się, że ćwierćfinałowy pojedynek Igi Świątek z Kaią Kanepi będzie dla Polki łatwiejszy, niż miało to miejsce w rzeczywistości. Estonka plasuje się bowiem dopiero w drugiej setce rankingu WTA, a dodatkowo wyczerpujący pojedynek IV rundy nie mógł nie wpłynąć na znaczny ubytek sił doświadczonej, 36-letniej zawodniczki. Kanepi zaprezentowała się jednak fenomenalnie i była o krok od pokonania rozstawionej z nr 7 Świątek. Estonka wygrała pierwszego seta 6:4, a w drugiej partii – po dwóch przełamaniach z obu stron – doprowadziła do tie-breaka. Tam lepsza była już jednak Iga, która zwyciężyła do dwóch. Decydująca partia była prawdziwym roller-coasterem, obie zawodniczki raz za razem przełamywały bowiem swoje serwisy. I choć Kanepi dwukrotnie wygrała gema przy serwisie Świątek, Polka dokonała tego aż czterokrotnie, wygrywając ostatecznie 6:3 i awansując do półfinału! Tam na najlepszą polską tenisistkę czeka już rozstawiona z nr 27 Amerykanka Danielle-Rose Collins. Choć bez wątpienia będzie to bardzo wyrównany i zacięty pojedynek, jego faworytką będzie wg TOTALbet Świątek.

Trzeba jednak przyznać, że półfinałowa rywalka Igi Świątek jak do tej pory nie spotkała na swojej drodze żadnej z pretendentek do końcowego triumfu. Jedyną wyżej sklasyfikowaną rywalką, którą Amerykanka zdołała pokonać była rozstawiona z nr 19 Belgijka Elise Mertens, która w IV rundzie została odprawiona w trzech setach (4:6, 6:4, 6:4). Bez wątpienia 28-letnia Amerykanka jest podczas Australian Open w bardzo dobrej dyspozycji i w żadnym wypadku nie należy jej lekceważyć. Świadczy o tym choćby stosunkowo łatwe (7:5, 6:1) zwycięstwo w ćwierćfinale przeciwko Franuzce Alize Cornet. Na korzyść Collins z pewnością będzie działał również fakt, że rozprawiła się z rywalką w czasie dwukrotnie krótszym niż Iga. Przy zaledwie nieco ponad dobie odpoczynku może mieć to wymierny wpływ na końcowy rezultat. Pomimo tego faktu eksperci z TOTALbet sugerują, że nieznaczną faworytką tego półfinału będzie Polka. Wg kursów przygotowanych przez bukmachera zwycięstwo Świątek wyceniono na 1.62, Collins – 2.35.

Sonda
Iga Świątek vs Danielle-Rose Collins - kto awansuje do finału AO?

Kursy TOTALbet:

  • Zwycięzca:

Iga Świątek – 1.62                          Danielle-Rose Collins – 2.35

  • Dokładny wynik:

Iga Świątek 2:0 – 2.25

Danielle-Rose Collins 2:0 – 3.65

Iga Świątek 2:1 – 4.10

Danielle-Rose Collins 2:1 – 5.20

  • Iga Świątek wygra seta:

tak – 1.25                                         nie – 3.70

  • Danielle-Rose Collins wygra seta:

tak – 1.57                                         nie – 2.32

  • Handicap – sety:

Danielle-Rose Collins (-1.5) – 3.60                 Iga Światek (+1.5) – 1.25

Danielle-Rose Collins (+1.5) – 1.55                Iga Świątek (-1.5) – 2.30

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Iga Świątek – Danielle-Rose Collins dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze