Urszula Radwańska

i

Autor: Instagram/Urszula Radwańska Urszula Radwańska

gorąca fotka

Urszula Radwańska odsłoniła nogi do samego nieba! Ponętne zdjęcie tenisistki trafiło do sieci

2024-02-24 21:13

Urszula Radwańska wciąż występuje w turniejach tenisowych, jednak już dawno nie miała okazji walczyć choćby z szeroką czołówką światowego tenisa. Mimo to nie słychać, by młodsza z sióstr Radwańskich chciała rezygnować z kolejnych startów i nie odkłada jeszcze rakiety tenisowej na bok. Urszula Radwańska jest aktywna nie tylko na korcie, ale też w mediach społecznościowych.

Radwańska pokazała fotkę z hotelu

Urszula Radwańska w ostatnich latach nie odnosiła większych sukcesów w tenisie. 33-latka zajmuje obecnie 502. miejsce w rankingu WTA i nie startuje w zawodach tego cyklu, a w turniejach niżej rangi organizowanych przez ITF. Mimo że w nich także nie osiąga większych sukcesów (ostatnim najlepszym występem był półfinał turnieju ITF W60+H w Calgary) to wciąż startuje w kolejnych zawodach. Teraz pochwaliła się zdjęciem z hotelu przed wyjazdem na kolejne zawody.

Urszula Radwańska odsłoniła seksowne nogi

Młodsza z sióstr Radwańskich jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często publikuje tam zdjęcia z treningów lub zawodów, czasami też promuje torebki z własnej firmy, co zdaje się być jej głównym źródłem dochodów w tej chwili. Nie brakuje także zdjęć z wakacji i niejednokrotnie Urszula Radwańska raczyła fanów gorącymi zdjęciami w strojach kąpielowych. 

Tym razem jednak udostępniła zdjęcie z pokoju hotelowego z... apartamentów swojej siostry, Agnieszki Radwańskiej. 33-latka usiadła na hotelowym łóżku w samej koszuli, odsłaniając długie, smukłe nogi, od których trudno oderwać wzrok. W kolejnej relacji na Facebooku mogliśmy się dowiedzieć, że Radwańska skierowała się do słowackiej Trnawy, gdzie lada moment zacznie się kolejny turniej ITF W50. Więcej zdjęć Urszuli Radwańskiej w galerii powyżej.

Urszula Radwańska

i

Autor: Facebook / Urszula Radwańska Urszula Radwańska
Najnowsze