Agnieszka Radwańska

Autor: Glyn Kirk/AFP/East News Agnieszka Radwańska, która powróciła do rywalizacji po dwumiesięcznej przerwie awansowała do półfinału turnieju tenisowego WTA rozgrywanego na trawiastych kortach w Eastbourne. Polka pokonała rozstawioną z numerem piątym Łotyszkę Jelenę Ostapenko 6:2, 7:5.

Wimbledon: Agnieszka Radwańska - Lucie Safarova 5:7, 4:6. Zapis relacji NA ŻYWO [WYNIK]

2018-07-04 17:21

Agnieszka Radwańska za burtą Wimbledonu! Najlepsza polska tenisitka w meczu drugiej rundy wielkoszlemowej imprezy na trawiastych kortach mierzyła się z Czeszką Lucie Safarovą i przegrała z nią w dwóch setach, choć szczególnie w tym drugim pokazała ogromną wolę walki. To jednak niestety nie wystarczyło. Poniżej zapis relacji NA ŻYWO z meczu Radwańska - Safarova.

Agnieszka Radwańska - Lucie Safarova 5:7, 4:6