Daniel Altmeier na Australian Open

Autor: Twitter Eurosport Daniel Altmeier na Australian Open

Chwile grozy

Wybuch na trybunach w Australian Open podczas meczu. Niemiec patrzył z przerażeniem [WIDEO]

2023-01-16 19:25

Chwile grozy podczas Australian Open 2023. Nikt nie mógł spodziewać się nagłego wybuchu, do którego doszło podczas jednego z meczów. Zszokowani tenisiści ze strachem spojrzeli w stronę trybun, patrząc, co wydarzyło się wśród publiczności. Na szczęście na strachu się skończyło! Co przyprawiło zawodników o ciarki?

Daniel Altmaier - Frances Tiafoe to mecz, który teoretycznie nie miał prawa mieć większej historii. Faworyt nie pozwolił swojemu rywalowi na wiele. Niemiec ugrał podczas spotkania tylko jednego seta po tie-breaku. Pozostałe trzy padły łupem Tiafoe. 17. rakieta świata zameldowała się w II rundzie. Zapewne o samym meczu nie mówiłoby się wiele, gdyby nie jedna sytuacja, do której doszło na trybunach. W połowie czwartego, ostatniego seta nagle rozległ się wielki huk.

Linette - Sherif: O której godzinie mecz Australian Open?

Wybuch na trybunach Australian Open. Chwile grozy!

Przy serwisie Niemca w czwartym secie przy stanie 2:3 nagle rozległ się wielki hałas. Potężny huk sprawił, że Altmeier momentalnie się skulił i instynktownie odsuwał od miejsca wybuchu. Realizatorzy meczu momentalnie znaleźli osobę odpowiedzialną za zamieszanie.

Winną okazała się jedna z fanek, która trzymała w rękach piłkę, na której miały znaleźć się później autografy. To ona eksplodowała z nieznanego powodu. Zakłopotana fanka tenisa została przyłapana dosłownie po chwili. Na całe szczęście cała sytuacja zakończyła się zawstydzonymi uśmiechami.

QUIZ: Czy rozpoznasz gwiazdy światowego tenisa? Nie znać ich to wstyd dla kibica! Sprawdź się

Pytanie 1 z 14
Kim jest ta tenisistka?
Iga Świątek

Mecz Altmaier - Tiafoe zakończył się wygraną Amerykanina 6:3, 6:3, 6:7(5), 7:6(6) po 3 godzinach i 28 minutach walki. 17. rakieta świata zagra kolejne spotkanie z kwalifikantem, Junchengiem Shangiem, który wygrał z Niemcem Oscarem Otte.

Tak wygląda zjawiskowa rywalka Igi Świątek w Australian Open. Piękne zdjęcia uroczej Camili Osorio

Super Tenis (16.01)

Zwycięstwo Polaków w Dakarze, Iga Świątek w Australian Open, forma Dawida Kubackiego, nowy trener Biało-Czerwonych.

To tylko niektóre tematy najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT. Posłuchaj!