SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty kolarstwo 1. etap Tour de Pologne NA ŻYWO w TV. Gdzie obejrzeć? Transmisja i DARMOWY STREAM

1. etap Tour de Pologne NA ŻYWO w TV. Gdzie obejrzeć? Transmisja i DARMOWY STREAM

12.07.2016, godz. 13:56
Michał Kwiatkowski
Michał Kwiatkowski foto: EAST NEWS

Startuje 73. edycja Tour de Pologne! We wtorek, 12 lipca o godz. 13:30, kolarze rozpoczną pierwszy etap wyścigu. Pojadą z Radzymina do Warszawy. Jak spisze się reprezentacja Polski? Czy Michał Kwiatkowski już na starcie imprezy udowodni, że stać go na zwycięstwo? Gdzie obejrzeć NA ŻYWO w TV 1. etap Tour de Pologne? Czy będzie dostępny STREAM ONLINE?

Kolarze rozpoczną 73. Tour de Pologne od płaskiego etapu z Radzymina do Warszawy. W stolicy Polski zacznie się prawdziwa jazda! Główną cześć trasy będą stanowić pętle po ulicach. To zawsze wielkie wydarzenie dla kibiców, którzy z bliska mogą podziwiać pędzących kolarzy. A podczas tegorocznego Tour de Pologne będzie ich aż 216-stu, z 26 grup zawodowych. Pojedzie także reprezentacja Polski. Nasi kibice z pewnością liczbą na dobrą postawę Michała Kwiatkowskiego. Miał słaby początek sezonu, ale stać go na wygranie prestiżowego wyścigu przed polską publicznością. Kolarza z grupy Sky będzie wspierał Michał Gołaś. Liczymy na owocną współpracę już od pierwszego etapu TdP!

Gdzie i kiedy obejrzeć początek Tour de Pologne 2016? Pierwszy etap wyścigu rozpocznie się o godz. 13:30, a zakończy o 16:30. Transmisja NA ŻYWO w TV na TVP1 i TVP Sport. STREAM ONLINE będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: