SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty kolarstwo Michał Kwiatkowski szokuje w sieci! Kibice chcą ŚMIERCI kolarzy?

Michał Kwiatkowski szokuje w sieci! Kibice chcą ŚMIERCI kolarzy?

27.08.2016, godz. 14:19
Michał Kwiatkowski walczy w Tour de Pologne
foto: EAST NEWS

Michał Kwiatkowski (Sky) z powodu bólu pleców musiał wycofać się z wyścigu dookoła Hiszpanii, czyli Vuelta a Espana. Polski kolarz, były mistrz świata, podziękował kibicom za wsparcie, ale części dostało się naprawdę mocno!

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FOfficialMichalKwiatkowski%2Fposts%2F1199719056737218&width=500" width="500" height="259" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>

Mistrz świata z 2014 roku pokonał tylko 10 km piątkowego siódmego etapu z Macedy do Puebla de Sanabria. I tak przeszedł do historii polskiego kolarstwa, bo po drugim etapie założył koszulkę lidera. - Ze smutkiem musimy poinformować, że cierpiący z powodu bólu dolnej części pleców Michał Kwiatkowski wycofał się z Vuelty. O jego stanie zdrowia lekarze Sky wypowiedzą się po zakończeniu etapu - poinformowała grupa Polaków. Niektórzy Internauci zaczęli okrutnie "jechać" po "Kwiato". Zarzucali mu brak zaangażowania i odpuszczanie wielkich imprez. Przypominali sytuację z Tour de Pologne 2015, z którego wycofał się z powodu problemów z żołądkiem i podobno nie mógł znaleźć toalety. - Przepraszam również wszystkich hejterów, że tak jak Wy, nie dzielę się na portalach społecznościowych wszystkimi problemami. Wasza wyobraźnia oczekuje ujrzenia szpitalnego łóżka, wymiotów, przepaści, połamanego roweru i kości, szlifów a najlepszy byłby widok czarnego worka. Ambicje i słowa sportowca to zawsze dla Was za mało - odpowiedział Kwiatkowski.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: