SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Anna Lewandowska, Magdalena Różczka i Monika Pyrek pomagają upośledzonym!

Anna Lewandowska, Magdalena Różczka i Monika Pyrek pomagają upośledzonym!

22.09.2016, godz. 15:55
Anna Lewandowska
foto:

Anna Lewandowska to od niedawna prezes olimpiad Specjalnych w Polsce. Teraz, razem z ambasadorkami tej pięknej idei - byłą tyczkarką Moniką Pyrek i aktorką Magdaleną Różdżką - wzięła udział w niezwykle kolorowej sesji fotograficznej. Zobaczcie sami!

- Sport doskonale rozwija umiejętności osób z niepełnosprawnością intelektualną, a jednocześnie pomaga w walce ze stereotypami i uprzedzeniami, które niestety wciąż funkcjonują. Swoją aktywnością zamierzam wspierać działania sportowe, kampanie prozdrowotne oraz współpracę z partnerami Olimpiad - mówiła Anna Lewandowska, gdy w czerwcu objęła tę zaszczytną funkcję.
Żona Roberta doskonale wie, co znaczy pot wylewany na treningach. Jest mistrzynią świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym. Zdobyła aż 38 medali – w tym tytuł mistrzyni Świata w kumite drużynowym. Propaguje zdrowy stylu życia, jest twórczynią Healthy Teamu, który skupia wykwalifikowanych trenów personalnych, instruktorów oraz pasjonatów zdrowego stylu życia z Polski i zagranicy. Prowadzi bloga Healthy Plan by Ann, jest autorką książek o zdrowym stylu życia, przede wszystkim o zdrowym odżywianiu oraz trzech płyty DVD z autorskimi programami treningowymi. Teraz sprzymierzyła siły z Moniką Pyrek i Magdą Różczką. Wielkie brawa dla tych pań!

 

@olimpiadyspecjalnepolska #photoshoot#work #action #AnnaLewandowska

Film zamieszczony przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) 22 Wrz, 2016 o 6:25 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: