SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty sporty motorowe Brad Keselowski: Szybki i głupi [ZDJĘCIA]

Brad Keselowski: Szybki i głupi [ZDJĘCIA]

29.07.2016, godz. 07:24
Szybki i głupi
Szybki i głupi foto: AP

Brad Keselowski (32 l.), gwiazdor serii wyścigów samochodowych NASCAR, nie będzie dobrze wspominał jazdy na torze Watkins Glen (stan Nowy Jork). Podczas testów uzyskał najlepszy czas, ale przy okazji rozbił samochód. Wszystko uwiecznił na wideo, ponieważ... nagrywał siebie.

Keselowski na zakręcie nie opanował samochodu, wypadł z trasy i z ogromnym impetem uderzył w bandę. Jemu nic się na szczęście nie stało, ale przód auta został zmiażdżony.

- Hamulce zawiodły, ja jestem cały. Dziś nie będę już robił relacji na żywo na Facebooku, przepraszam - napisał do fanów.

Keselowski to potomek Polaków (o nazwisku Kieślowski), którzy przed I wojną światową przybyli do USA z Galicji. W NASCAR jeździli jego ojciec - Bob, a także wujek - Ron. Brad jest znany w NASCAR z rozrywkowego trybu życia. Na pytanie dziennikarza o to, co robi przed wyścigiem, odpowiedział: - Wrzucam coś na ruszt, piję piwko i trochę śpię. Łatwo zasypiam.

Brad jest uzależniony od smartfonów. Kilka lat temu został skrytykowany za robienie komórką zdjęć wypadku z udziałem innych aut podczas wyścigu. Nic go to nie nauczyło - niedługo później znów twittował zza kierownicy. Dostał za to karę 25 tysięcy dolarów.

- Ja po prostu uwielbiam Twittera. Czuję się nagi, kiedy nie mam przy sobie iPhone'a. Biorę go ze sobą nawet do toalety - tłumaczy szalony Brad.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: