SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe Grand Prix Czech NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE. Żużel LIVE

Grand Prix Czech NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE. Żużel LIVE

10.06.2017, godz. 17:09
Patryk Dudek, Grand Prix
Patryk Dudek podczas eliminacji do Grand Prix 2015 foto: CYFRASPORT

Grand Prix Czech NA ŻYWO. Grand Prix na żużlu LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE w Internecie. Czy Polacy powtórzą sukces z Grand Prix na Łotwie i ponownie zajmą całe miejsce na podium zawodów? Jak spisze się lider całego cyklu, rewelacyjnie jeżdżący Patryk Dudek? Czy odpali młodziutki Bartosz Zmarzlik? Gdzie transmisja TV z Grand Prix Czech?

Grand Prix Czech NA ŻYWO. Grand Prix na żużlu LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE w Internecie. Piotr Pawlicki, Patryk Dudek, Maciej Janowski - tak wyglądało podium na Łotwie. Polacy rozbili bank. Zajęli trzy pierwsze miejsca i drugi na mecie, Dudek, awansował na czoło klasyfikacji generalnej cyklu. Wyprzedził najlepszego w Warszawie Fredrika Lindgrena.

Biało-czerwoni są na razie rewelacją sezonu. W wyścigu o miano mistrza świata Dudek jest pierwszy. Czwarte miejsce, tuż za Fredrikiem Lindgrenem i Jasonem Doylem, zajmuje Janowski, a szóste Pawlicki. Najsłabiej wygląda na razie punktowy dorobek Bartosza Zmarzlika, ale ten przede wszystkim potrzebuje doświadczenia. W pojedynczych wyścigach bywa fenomenalny, w Grand Prix wciąż brakuje mu stabilizacji.

Polacy do tej pory w Pradze wygrywali dwukrotnie. W obu przypadkach na najwyższym stopniu podium stawał Tomasz Gollob, okazując się najlepszy w 1999 i 2010 roku. Rekordzistą Grand Prix od niedawna jest natomiast Tai Woffinden, trzykrotny zwycięzca (tyle samo sukcesów odnotował Nicki Pedersen, ale jego w Pradze zabraknie).

Grand Prix Czech NA ŻYWO. Transmisja TV

Grand Prix Czech rozpocznie się w sobotę o godzinie 19:00. Transmisja w Canal+ oraz w Internecie, w Canal+Sport Online.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: