Bartosz Zmarzlik

i

Autor: Super Express Bartosz Zmarzlik

Klasa mistrza

Bartosz Zmarzlik nie miał litości dla swojego byłego zespołu. Co za popis żużla!

2024-04-21 13:21

Ależ on jest w gazie! Na tydzień przed starem Grand Prix Bartosz Zmarzlik (29 l.) pokazał ogromną klasę w meczu ligowym. Jego Motor Lublin rozbił Stal Gorzów 55:35, a Zmarzlik zdobył aż 13 punktów. Zmarzlik jest wychowankiem Stali, jeździł w barwach tego zespołu do 2023 roku.

Motor - Stal. Kapitalny występ Bartosza Zmarzlika

Dobry żużel zaprezentował również kolega Zmarzlika z zespołu, Fredrik Lindgren, który zanotował 10 punktów i udowodnił, że będzie godnym rywalem Polaka w walce o mistrzostwo świata. Ale to Zmarzlik był największą gwiazdą meczu, tylko raz nie zdobył kompletu punktów.

- Wiedziałem, co z trzeciego pola było nie tak, bo to jedyny przegrany dziś start. Drobna korekta i znów było tak, jak lubię – powiedział reprezentant Polski przed kamerą Eleven Sports.

W drugim piątkowym meczu Ekstraligi Apator rozjechał Unię Leszno 59:31. Popis żużla na najwyższym poziomie dał Emil Sajfutdinow, który wywalczył 14 punktów. Nic nie dała kapitalna jazda Grzegorza Zengoty z Leszna, który zdobył 11 oczek. Dzisiaj kolejne dwa spotkania (Włókniarz – Betard i Falubaz – GKM).

Tony Rickardsson dla "Super Expressu": Jeszcze trzy lata i Bartosz Zmarzlik mnie dogoni [WYWIAD]

Bartosz Zmarzlik szczerze o najtrudniejszym momencie w drodze po czwarte mistrzostwo świata

Bartosz Zmarzlik QUIZ. Jak dobrze znasz mistrza świata? 9/10 to obowiązek każdego kibica!

Pytanie 1 z 10
W jakim klubie występuje Bartosz Zmarzlik?
Najnowsze