SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe WOŚP wesprze Tomasza Golloba! Jurek Owsiak nagrał wzruszający filmik

WOŚP wesprze Tomasza Golloba! Jurek Owsiak nagrał wzruszający filmik

26.04.2017, godz. 08:53
Tomasz Gollob
Tomasz Gollob foto: EAST NEWS

Tomasz Gollob walczy o powrót do zdrowia w szpitalu w Bydgoszczy. Lekarzom udało się go wybudzić ze śpiączki farmakologicznej, ale przed żużlowcem jeszcze daleka droga. W ciężkiej walce chce mu pomóc Jurek Owsiak z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który pamięta, że Gollob przez lata wspierał jego inicjatywę.

Tomasz Gollob nigdy nie odmawiał pomocy innym. Brał czynny udział w akcjach charytatywnych, między innymi w inicjatywach WOŚP. Pomógł zebrać kilkadziesiąt tysięcy złotych, oddając na licytacje m.in. kombinezon, oryginalny złoty medal DMP 2015, a także swój motocykl. Więcej o charytatywnej działalności Golloba możecie przeczytać TUTAJ.

Jurek Owsiak doskonale pamięta, że Gollob to sportowiec o wielkim sercu. Sam pomagał potrzebującym, ale teraz to on wymaga wsparcia. Prezes fundacji WOŚP nagrał dla żużlowca wzruszający filmik, na którym dziękuje mu za wcześniejszą współpracę z Orkiestrą i zapowiada pełne wsparcie.

- Dzięki Tobie mogliśmy przeznaczyć pieniądze na ratowanie życie dzieci i seniorów. Teraz to ty jesteś w tarapatach. Wiedz o tym, że mnóstwo ludzi jest z tobą. Także nasza fundacja. Trzymamy kciuki za twoje zdrowie (...) Jeśli będzie potrzeba, abyś musiał używać bardzo profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego, jesteśmy w pogotowiu - mówił Owsiak.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: