SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Ciąg dalszy sporu Janowicza z dziennikarzem! Sprawą zajmie się ATP

Ciąg dalszy sporu Janowicza z dziennikarzem! Sprawą zajmie się ATP

06.07.2017, godz. 07:10
Jerzy Janowicz - Wimbledon 2017
Jerzy Janowicz - Wimbledon 2017 foto: EAST NEWS

Jerzy Janowicz znów wygrał mecz na Wimbledonie (jest w trzeciej rundzie), ale ponownie nie odpuścił dziennikarzowi portalu tenisklub.pl - Arturowi Rolakowi. Po pierwszej wygranej nazwał go "mendą" na konferencji prasowej i wyszedł z sali. Po środowym spotkaniu znów o nim nie zapomniał. Tym razem w spór zamieszane były nawet władze ATP! Co się dokładnie wydarzyło po meczu drugiej rundy Wimbledonu?

Jerzy Janowicz po pierwszym meczu na Wimbledonie 2017 nie potrafił utrzymać nerwów na wodzy podczas konferencji prasowej. Na sali dostrzegł Artura Rolaka, dziennikarza, który zdaniem tenisisty od lat źle mu życzy i pisze o nim wyłącznie negatywne artykuły. Poprosił dziennikarza o wyjście z sali, a gdy ten nie zareagował, łodzianin sam wyszedł z konferencji. Więcej możecie się dowiedzieć klikając w poniższy link.

Zobacz: Janowicz nazwał dziennikarza mendą! Za co?

Po meczu drugiej rundy, wygranym przez Janowicza z 14. rakietą świata w czterech setach, znów zrobiło się głośno o konflikcie obu panów. Na Twitterze Artur Rolak wyjawił, że tym razem Janowicz zagroził, że nie uda się na konferencję prasową, jeśli dziennikarz portalu tenisklub.pl będzie na niej obecny. W całą sprawę wmieszały się nawet władze ATP! Prosiły Artura Rolaka o... spełnienie prośby tenisisty. To nie koniec tego konfliktu...

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: