SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty tenis Radwańska - Halep NA ŻYWO w TV. Transmisja i STREAM z ćwierćfinału WTA Cincinnati. O której godzinie?

Radwańska - Halep NA ŻYWO w TV. Transmisja i STREAM z ćwierćfinału WTA Cincinnati. O której godzinie?

19.08.2016, godz. 17:03
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska foto: EAST NEWS

Agnieszka Radwańska - Simona Halep NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja i STREAM ONLINE LIVE z ćwierćfinału WTA Cincinnati? O której godzinie? Polska tenisistka w III rundzie pokonała 6:7, 6:4, 6:0 i czeka już na kolejne starcie  w amerykańskim turnieju. W boju o półfinał jej rywalką będzie wielka gwiazda - Rumunka Simona Halep. Kiedy mecz Radwańska - Halep? Która telewizja go pokaże?

- Początek meczu był bardzo wyrównany, ale potem tie break szybko mi ucciekł. Pod koniec drugiego seta byłam w stanie uzyskać przełamanie i w końcu mogłam zaprezentować lepszy i bardziej agresywny tenis - powiedziała Agnieszka Radwańska tuż po meczu z zajmującą 13. miejsce w rankingu Brytyjką Johanną Kontą.
W ćwierćfinale Polka zagra z Simoną Halep. Panie sąsiadują w rankingu - Agnieszka jest na 5. miejscu, a jej rywalka na 4. Grały ze sobą 9 razy i bilans jest korzystny dla Radwańskiej - 5-4.
Mecz Radwańska - Halep została zaplanowany na piątek na godz. 19 lokalnego czasu, czyli 1 w nocy (z piątku na sobotę) czasu polskiego. Prawa do cyklu WTA ma TVP Sport. Stream powinien być dostępny na stronie sport.tvp.pl

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: