SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis WTA Tiencin: Agnieszka Radwańska - Jewgienija Rodina NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE. O której godzinie?

WTA Tiencin: Agnieszka Radwańska - Jewgienija Rodina NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE. O której godzinie?

13.10.2016, godz. 07:24
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska (rok 2016) foto: AP

Agnieszka Radwańska - Jewgienija Rodina NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE? O której godzinie mecz Radwańska - Rodina w II rundzie WTA Tencin? Polska tenisistka kontynuuje podbój Chin. Po efektownym triumfie w Pekinie przeniosła się do położonego 100 km obok Tiencinu, gdzie gromi kolejne rywalki. W czwartkowy poranek znów będzie faworytką - rywalka Radwańskiej to zajmująca 103. miejsce w rankingu WTA Rosjanka Rodina. Kiedy pojedynek Radwańska - Rodina? Która telewizja go pokaże?

Agnieszka Radwańska w I rundzie turnieju w chińskim Tiencinie rozbiła 6:1, 6:2 Niemkę Tatjanę Marię. To już jej siódmy z rzędu mecz, w którym nie straciła seta. Premia za tą wygraną to 4899 dolarów. Mistrzyni zgarnie 111 164 dol.
Jeżeli Radwańska wygra turniej w Tiencinie, to po raz pierwszy w karierze obroni wywalczony przed rokiem tytuł. Pekin i Tokio to jedyne imprezy, w których triumfowała dwukrotnie, ale nigdy nie została mistrzynią tego samego turnieju WTA rok po roku. Może teraz?
Na drodze do triumfu w Tiencinie krakowianka musi jeszcze pokonać pięć przeszkód. W II rundzie jej rywalką będzie Rosjanka Jewgienija Rodina. Panie są rówieśniczkami (po 27 lat). Dzieli je aż 100 miejsc w rankingu (nr 3 - nr 103). Grały ze sobą tylko raz i to aż... 11 lat temu. W małym turnieju w Mińsku 16-letnia Radwańska pokonała wtedy 16-letnią Rodinę 7:5, 6:2.
Mecz Radwańska - Rodina w II rundzie turnieju WTA w Tiencinie zostanie rozegrany w czwartek ok. godz. 7-7.30 rano polskiego czasu (drugi mecz po spotkaniu zaplanowanym na 5.30). Niestety, dysponujący prawami do cyklu WTA TVP Sport nie pokazuje turnieju w Tiencinie, podobnie jak inne polskie telewizje. Być może to się zmieni w późniejszej fazie imprezy, gdy Radwańska będzie kontynuować swoją zwycięską serię. Nie ma też legalnego streamu online z tego turnieju.
Portal sport.se.pl zaprasza na relację tekstową, którą znajdziecie w linku poniżej:

Radwańska - Rodina NA ŻYWO: Relacja LIVE

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: