SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis WTA Toronto: Radwańska znów pokazała MOC! Zmiażdżyła słabą Babos

WTA Toronto: Radwańska znów pokazała MOC! Zmiażdżyła słabą Babos

09.08.2017, godz. 21:37
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska foto: AP

Agnieszka Radwańska nie miała żadnych problemów w meczu drugiej rundy turnieju WTA w Toronto. Błyskawicznie rozprawiła się z Timeą Babos! Polska potrzebowała zaledwie 47 minut, aby ograć słabszą rywalkę w dwóch setach (6:0, 6:1). Niewiele brakowało, a nasza tenisistka wygrałaby do zera obie partie. W kolejnej rundzie Isia zagra ze swoją przyjaciółką - Caroliną Wozniacki.

Chyba nawet Agnieszka Radwańska nie spodziewała się, że będzie miała tak łatwą przeprawę z Timeą Babos. Węgierka źle weszła w ten mecz i słono za to zapłaciła. Isia była bezlitosna. Wykorzystywała wszystkie break-pointy, dzięki czemu w mgnieniu oka wygrała pierwszego seta 6:0! W drugiej partii wygrała kolejne, cztery gemy (dziesięć z rzędu!). Właśnie wtedy "przebudziła" się Węgierka.

Jednak to przebudzenie było bardzo słabe, bo wystarczyło jedynie na uratowanie honoru. Babos zdołała jeden raz utrzymać swoje podanie, dzięki czemu do szatni nie schodziła z zerowym dorobkiem gemów po 47 minutach. Szybko i boleśnie przegrała z Radwańską, którą w kolejnej rundzie czeka ciężka przeprawa. Zmierzy się z Caroliną Wozniacki. Obie tenisistki są przyjaciółkami, ale na korcie rywalizują na całego. Zazwyczaj to Dunka polskiego pochodzenia jest górą. Jak będzie tym razem?

WTA Toronto: Radwańska w formie po ślubie! Coco nie zrobiła jej kuku!

Agnieszka Radwańska szczerze o chorobie i ślubie: Traciłam na wadze, niewiele mogłam zrobić

Finalistka Roland Garros przyłapana na DOPINGU!

Radwańska - Babos 6:0, 6:1

RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 10 sekund

KONIEC! Radwańska błyskawicznie rozprawiła się z Babos 6:0, 6:1 w 47 minut i jest w kolejnej rundzie! My już dziękujemy za uwagę.

5:1 - Już tylko gema brakuje Radwańskiej, aby awansować do kolejnej rundy.

4:1 - Jednak nie będzie 6:0, 6:0, bo po morderczej walce Węgierce udało się cudem wygrać swój pierwszy gem serwisowy w tym meczu! Pomogła jej chyba wizyta trenera.

4:0 - Zaraz koniec meczu. Radwańska po profesorsku wykańcza słabą rywalkę. Dla Polki ten mecz jest jaki delikatny sparing.

3:0 - Po prostu beznadziejna jest dziś Węgierka. Nie da się tego inaczej nazwać. Wyrzuca najprostsze piłki, oddaje ten mecz za darmo. Już dawno nie było meczu, w którym tenisistka choć raz nie wygrała swojego gema serwisowego. Dziś Babos o to mocno walczy.

2:0 - Totalnie bezradna jest Babos. Przegrała OSIEM gemów z rzędu. Najchętniej już zeszłaby z kortu.

1:0 - I nic w tej kwestii się nie zmienia. Radwańska ZNÓW przełamała Babos! Ten mecz może się bardzo szybko zakończyć...

Druga partia rozpoczęła się od serwisu Babos. Jeszcze nie wygrała swojego podania w tym meczu.

Radwańska wygrała pierwszego seta 6:0. To była deklasacja!

5:0 - I trzecie przełamanie dla Polki... Ależ szybko idzie ten pierwszy set. Babos wygląda fatalnie!

4:0 - Węgierka zupełnie nie radzi sobie z serwisami Polki. Nie potrafi odpowiednio returnować technicznej zagrywki Radwańskiej, na dodatek sama ma wielkie kłopoty z podaniem. Przez to wynik jest taki, a nie inny.

3:0 - Isia nie zwalnia tempa. Już ma dwa przełamania na koncie i w błyskawicznym tempie zmierza po wygraną w pierwszym secie.

2:0 - A swoje podanie Polka wygrała bezproblemowo. Na razie idzie jej znakomicie!

1:0 - Radwańska na dzień dobry przełamała Węgierkę!

Mecz się rozpoczął. Jako pierwsza serwuje Babos.

Tenisistki są już na korcie. Za chwilę początek meczu.

Safarova wygrała mecz w dwóch setach. Po krótkiej przerwie na kort wyjdą Polka i Węgierka.

Panie wyjdą na kort po meczu Cibulkova - Safarova. To spotkanie niedługo powinno się zakończyć. Trwa końcówka drugiego seta.

Witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 2. rundy WTA Toronto Agnieszka Radwańska - Timea Babos!
False 3332 True 1 2017-08-09 20:00:00 True 10
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: