Agnieszka Radwańska

Autor: East News Agnieszka Radwańska

WTA Wuhan: Radwańska w ćwierćfinale! Pięknie zrewanżowała się Woźniackiej

2016-09-28 20:31

Agnieszka Radwańska pokonała Karolinę Woźniacką w dwóch setach (6:4, 6:2) i awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA Wuhan! Polka udanie zrewanżowała się Dunce, swojej najlepszej przyjaciółce, za niedawną porażkę z Tokio. Z kim Radwańska zagra w kolejnym meczu? Czeka na nią doświadczona Rosjanka.

Agnieszka Radwańska, choć przyjaźni się z Karoliną Woźniacką, bardzo liczyła na udany rewanż. W Tokio prowadziła z Dunką już 6:4, 5:3, ale ostatecznie nie wygrała drugiej partii i cały mecz przegrała w trzech. W chińskim Wuhan Isia wyciągnęła błędy z tamtej klęski. Tym razem nie dała sobie odebrać zwycięstwa. Nieco przestraszyła polskich kibiców w pierwszym secie, gdy przy prowadzeniu 4:0 oddała rywalce cztery kolejne gemy, ale na szczęście szybko wróciła do dobrej gry. Pierwszego seta wygrała przełamując Woźniacką w kluczowym momencie, a w drugim Radwańska poprawiła serwis i już dużo spokojniej zakończyła spotkanie.

Z kim Radwańska zagra w ćwierćfinale turnieju WTA Wuhan? W czwartek czeka ją mecz z Rosjanką Swietłaną Kuzniecową. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania.

Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka 6:4, 6:2